1. Новини Закарпаття
  2. >

"Досить експериментів над дітьми": Президента просять заборонити в Україні Тik-Tok

19.02.2021 12:11 Суспільство ВАЖЛИВО

Українці б'ють на сполох через здавалося б невинний додаток Тik-Tok у якому користувачі можуть дивитися та розміщувати відеоролики.

Українці б'ють на сполох через здавалося б невинний додаток Тik-Tok у якому користувачі можуть дивитися та розміщувати відеоролики.

Президента України Володимира Зеленського просять заборонити на тери території України соціальну мережу Tik-Tok та порушити питання на міжнародному рівні щодо заборони цього додатку взагалі.

Відповідна петиція до Президента була зареєстрована ще в серпні 2020 року Скрябіним Даниїлом.

«Шановний, Володимир Олександрович, хочу звернути вашу увагу на проблему, яка набирає обертів в Україні та у світі в цілому. Проблема полягає у тому, що багато української молоді захоплюються таким додатком, як Tik-Tok - це додаток в якому можна дивитись відео ролики, зроблені користувачами, а також зробити свої. Нема нічого дурного в творчості, але, коли творчістю займаються під час пожежі, на приклад -це вже якась хвороба. В США вже почали процес заборони цього додатку. Не дозвольте населенню України стати хворими на "тік-ток головного мозку"», – йшлося у зверненні.

Також автор попросив якось видвинути ідею заборони цього додатку на міжнародному рівні. 

Автор петиції за те, аби заборонити цей додаток на міжнародному рівні. «Не дозвольте капіталізації знищити молодь України», – мовив він.

Але петиція не була підтримана, за неї проголосувало усього 59 людей.

17 лютого 2021 року, з таким же проханям до президента звернулася Олеся Горгота. Жінка у фейсбуці звернулася до Президента, Міністра освіти і науки, уповноваженого з прав дитини та допредставників правоохоронних.

"Вважаємо, що нарешті настав час заборонити цю соціальну мережу, від якої наші діти деградують, кінчають життя самогубством, гинуть, попадають до лікарні.
Досить експериментів над дітьми!
Вимагаємо заблокувати інтернет-канал tiktok в Україні!

Просимо всіх - вчителів, батьків, небайдужих громадян - підтримати дане відкрите звернення, вподобати його, плюсувати під зверненням, поширювати.

Разом - ми можемо зробити Інтернет безпечним для нас і для наших дітей", - написала у зверненні пані Олеся.

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:«Не хочеш воювати – перепливай Тису та шукай інше громадянство», — нардеп Кривошеєв (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 6 лютого для всіх знаків Зодіаку
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська