1. Новини Закарпаття
  2. >

12.02.2021 - дзеркальна дата

12.02.2021 16:04 Суспільство Лайт

Як загадати бажання, щоб воно обов'язково збулося.

 Як загадати бажання, щоб воно обов'язково збулося.

12 лютого 2021 року нас чекає особливий день, який називають дзеркальною датою. Нумерологи кажуть, що поєднання 12.02.2021 в сумі дає цифру 10, яка символізує тріумф і виконання задумів. Такого роду дзеркальна дата є датою-паліндромом, і наступного разу станеться лише через 100 років - 12.12.2121.

Як правильно загадати бажання в цей день, привернути свою удачу і добитися успіху, пише РБК-Україна.

Експерти вважають, що події, які відбуваються в дзеркальні дати - доленосні для кожного з нас. Все, що відбувається у цей день - знайомства, несподівані пропозиції, переїзди, нова робота - трапляється не просто так.

Як загадати бажання в дзеркальну дату?

Використовуйте максимально прості техніки. Достатньо лише трохи конкретизувати свої бажання, а ритуали можуть бути елементарними.

Поставте на стіл дзеркало. Знайдіть зображення, яке відобразить ваше бажання, використовуючи для цього асоціацію. Наприклад, серце - любов, гроші - добробут, будинок - переїзд і т. д.Запаліть дві свічки і поставте їх з боків від дзеркала.Сядьте навпроти. Картинку "покажіть" дзеркалу так, щоб вона була посередині, а ви - фоном.Вголос скажіть те, що ви хотіли б отримати. Спробуйте описати своє щастя словами.

Нумерологи радять не замислюватися про те, як саме має виповнитися ваше бажання. Про це нехай подумає Всесвіт, для вас головне - результат.

І головне, що варто зробити обов'язково: зарядіться позитивом і налаштуйтеся лише на хороше. Погані думки залиште на потім, а 12.02.2021 потрібно зустрічати у гарному настрої. Подумайте про свої амбітні плани. Тоді 12 лютого великий шанс, що вам усміхнеться удача.

Нагадаємо, що Юнаки «Минаю» першими розпочали цей календарний рік

Читайте на ГК:У Чернігові суддя заснув на засіданні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Раді схвалили збільшення акцизу на тютюнові вироби на 200%
Читайте на ГК:За тиждень середня ціна на бензин і дизпаливо на АЗС зросла на 1,25 гривні
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...