1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Цифрове мистецтво опановують в одному із сіл на Закарпатті

05.02.2021 08:42 Суспільство

У селі Велика Добронь, на базі Угорського дому розпочалися курси з вивчення цифрового мистецтва.

У селі Велика Добронь, на базі Угорського дому розпочалися курси з вивчення цифрового мистецтва.

Навчання проводить компанія «Карпат РобіПро», яку заснував програміст Іштван Курмаі. На курсах, які проводить графік-дизайнер Іштван Балог, діти ознайомляться з можливостями, які надають цифрові програми для малювання. Про це інформує Kárpátaljahetilap

Іштван Балог розробляє рекламу для підприємств та компаній протягом 15 років, і накопичені знання хоче передати дітям та молоді, а при потребі і дорослим. Оскільки у їхньому розпорядженні лише шість ноутбуків, навчання проводять у групі з шести осіб. Наразі більшість учасників навчання із Великої Доброні, але заявки надійшли і з сіл Чомонин та Дийда. За планами, навчання, тривалістю одна година, відбуватиметься один раз на тиждень протягом трьох місяців.  

На першому занятті шість дітей молодшого шкільного віку почали знайомитися з процесом створення зображень за допомогою цифрових пристроїв, які досить швидко опанували прийоми та потенціал програм із малювання.

«Якщо навчання буде успішним, я з радістю проводитиму його і в інших локаціях», – повідомив лектор, програміст Іштван Курмаі, котрий у трьох місцях проводить заняття і з робототетхніки.

Нагадаємо, масштабна нічна пожежа на Закарпатті: відома причина (ФОТО)

Читайте на ГК:Учень з Ужгорода отримав медаль у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
Читайте на ГК:В Ужгороді іноземець з Нігерії цілий рік перебував без дозвільних документів: його примусово повернули до країни походження
Читайте на ГК:Школярів Ужгорода відправлять на канікули раніше

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...