1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Обхідна за 1,5 млрд грн": На Берегівщині можуть добудувати об'їзну дорогу

03.02.2021 20:25 Суспільство

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області поділилася планом робіт.

 Служба автомобільних доріг у Закарпатській області поділилася планом робіт.

Про це у соцмережі Фейсбук написала Служба автомобільних доріг у Закарпатській області.

"Міністр закордонних справ Угорщини під час візиту до України підтвердив намір надання 50 млн євро кредиту на розбудову доріг на Закарпатті. Пояснюємо про які дороги і об'єкти йдеться.

* Будівництво обхідної дороги довкола міста Берегово і далі до МАПП «Лужанка» на кордоні з Угорщиною. Нині проектно-кошторисна документація на завершальному етапі. Орієнтовна вартість будівництва складає 1,5 млрд грн. 

Берегове - найближче містечко до угорського кордону, має трохи більше 23 тисяч населення. І давно потребує обхідної дороги, адже нині вантажівки, які проходять через центр міста, мусять повертати під прямим кутом, щоразу створюючи аварійно-небезпечні ситуації.

* Будівництво нової дороги 1-ї технічної категорії. Ділянка 10 км вестиме від угорського кордону до М-24, а далі до М-06 Київ-Чоп. Це стане продовженням угорської траси М3 від Будапешта до Вашарошномень територією України. У такий спосіб організуємо прямий маршрут від Будапешта до Києва і далі на північ. Очікувана інтенсивність руху на ділянці - 12 тисяч машин.

Проектно-кошторисна документація нині проходить експертизу. Орієнтовна вартість будівництва складає 3,8 млрд грн.

* Міст через Тису. Завантаженість пункту пропуску «Тиса» у Чопі залишається проблемою вже багато років.

Це західна точка маршруту М-06 - автомобільного шляху міжнародного значення, який прокладений через всю правобережну Україну. Сюди стікаються транспортні логістичні потоки автоперевезень, що прямують до ЄС

Два контрольно пропускні пункти «Тиса» з боку України та угорський пункт пропуску «Загонь» розташовані по обидва береги річки Тиса. Сполучення автомобільне, організоване через міст. Основний огляд митної та прикордонної служб з обох боків відбувається на .прибережній території, однак на мості транспорт зупиняється на світлофорах, які регулюються обома країнами.

Опори мосту побудувані ще у 1913 році, остання реконструкція датована 1996 роком. За приписами останнього обстеження навесні 2020 року на проїзній частині маємо значні напливи та хвилі, колійність, подекуди ями та вибоїни, є руйнування деформаційних швів. Довжина мосту 193 погонних метра.

Організація руху через міст нині здійснюється з порушенням правил експлуатації штучних споруд та правил дорожнього руху, через тривалі зупинки.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Закарпатській області розроблена імітаційна мікромодель вирішення цієї конфліктної ситуації", - зазначається в дописі.

Нагадаємо, до уваги водіїв: на Закарпатті очікується сильний туман.

Читайте на ГК:Скульптурну композицію пам’яті жертв комуністичного тоталітарного режиму відкрили в Берегові (ФОТО)
Читайте на ГК:На Берегівщині виявили безакцизні сигарети на суму 2,5 млн грн (ФОТО)
Читайте на ГК:Ситуація з коронавірусом на Берегівщині погіршується

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...