1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві створили "Гуманітарну раду": відомо, що це таке та навіщо (ПОЛОЖЕННЯ)

02.02.2021 14:25 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Депутатський корпус у Мукачеві підтримав створення "Гуманітарної ради" та затвердив її персональний склад.

Про це йдеться у відповідному рішенні № 195 "Про Гуманітарну раду", яке було прийнято під час минулого сесійного засідання у Мукачеві.

Даним рішенням депутати ухвалили створення згаданої ради, затвердили її персональний склад та відповідне Положення.Згідно з документом, таке рішення прийнято  у зв'язку з формуванням Мукачівської міської територіальної громади та з метою врахування суспільно значущих інтересів її жителів у вирішенні питань гуманітарної сфери.До складу ради увійшли 13 посадовців на чолі з міським головою, а саме:

Як визначено у затвердженому Положенні, Гуманітарна рада є консультативно-дорадчим органом, який утворений Мукачівською міською радою з метою врахування суспільно значущих інтересів у вирішенні питань гуманітарного розвитку, підготовки пропозицій щодо забезпечення додержання прав і свобод мешканців Мукачівської міської територіальної громади в гуманітарній сфері.

 Рада у своїй діяльності керується Конституцією України, чинним законодавством, що регламентує правовідносини у даній сфері, рішеннями Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету а також відповідним Положенням. Основними завданнями Ради є розгляд і погодження питань діяльності виконавчих органів, комунальних закладів та установ Мукачівської міської ради у сфері освіти, молоді та спорту, культури, у справах дітей, у сфері соціального захисту населення, у сфері охорони здоров'я.

Також Положення зобов’язує членів Ради бути присутніми на її засіданнях, брати активну участь в обговоренні питань, що розглядаються, сприяти виконанню рішень Ради, якісно і своєчасно здійснювати підготовку питань для обговорення на засіданнях Ради.  Водночас, як прописано в документі рішення цієї Ради з питань, що належать до її компетенції є обов'язковими до виконання виконавчими органами, комунальними закладами та установами Мукачівської міської ради.

Детальніше про завдання, права та організацію роботи "Гуманітарної ради" у Мукачівській громаді дивіться у галереї ГОЛОСУ КАРПАТ.

Нагадаємо, що "Вражає та перехоплює подих": казкове вечірнє Мукачево з висоти через призму фотоапарата (ФОТО)

Читайте на ГК:Закарпатка, яку помітили у Мукачеві із головним героєм шоу "Холостяк": що про неї відомо (ФОТО)
Читайте на ГК:В Мукачеві у вогні загинули 165 свиней: оприлюднено фото з місця пожежі (ФОТО)
Читайте на ГК:В Мукачеві температура повітря б`є рекорди (ФОТОФАКТ)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...