1. Новини Закарпаття
  2. >

Шмигаль розповів, яку вакцину Україна отримає від COVAX

26.01.2021 13:00 Суспільство

Прем'єр-міністр назвав категорії осіб, яких будуть вакцинувати на перших чотирьох етапах.

Прем'єр-міністр назвав категорії осіб, яких будуть вакцинувати на перших чотирьох етапах.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що в рамках ініціативи COVAX Україна може отримати чотири різні вакцини від коронавірусу. Це препарат Pfizer / BioNTech, AstraZeneca, Novavax і Sanofi. Про це Шмигаль повідомив під час виступу в парламенті у вівторок, 26 січня. 

"COVAX поставить від 8 до 16 млн доз. До 1 лютого буде рішення про включення України в розподіл першої хвилі, при позитивному рішенні в лютому поставлять від 100 тисяч до 200 тисяч доз вакцини Pfizer", - зазначив Шмигаль.

 За його словами, найбільш імовірні інші кандидати - AstraZeneca, Novavax і Sanofi. При цьому Шмигаль наголосив, що Україна буде використовувати тільки ті препарати, середня ефективність яких становить хоча б 70%. 

Глава Кабміну розповів, що під час першого етапу вакцину отримають особи з критичним ризиком інфікування, усього близько 367 000 осіб. На другому етапі щеплення робитимуть особам з дуже високим ризиком інфікування (2 млн 540 тис. осіб). На третьому етапі вакцинувати будуть співробітників ДСНС, поліції, СБУ, вчителів (7,2 млн осіб). На четвертому етапі - осіб у ​​віці від 60 до 64 років, осіб із супутніми захворюваннями.

П'ятий етап - решта населення. Щепленням хочуть охопити 50% населення України до кінця 2022 року.

Нагадаємо, на Закарпатті за добу коронавірус зафіксовано у більше як сотні осіб: у якому районі найбільше нових інфікованих

Читайте на ГК:«Березневі блакитні розцінки»: оприлюднено вартість блакитного палива газопостачальних компаній
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Іршавщині, Ужгороді та Мукачеві 26 лютого
Читайте на ГК:На Закарпатті проаналізували надання інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...