1. Новини Закарпаття
  2. >

Талановитий маленький закарпатець отримав нагороду «Дитина року»

30.11.2020 10:57 Суспільство

Зірковий закарпатець Євгенко Смерековський у свої 7 років відомий як модель і не тільки в Україні.

Зірковий закарпатець Євгенко Смерековський у свої 7 років відомий як модель і не тільки в Україні.

Три роки хлопчик представляє Ужгород на різних конкурсах краси, модельних показах, глянцевих журналах тощо, - передає Карпатський об"єктив.

Про успіх хлопчика свідчать численні дипломи і нагороди, серед яких годинник, поїздки до Діснейленду, у табір на березі моря. Супроводжує його на заходи батько, старший, лікар-хірург, а вболіває і всіляко підтримує уся родина, бо ж поїздки та костюми нині – дороге задоволення. Але емоції та перспективи Євгенка – того варті!

Євген Смерековський, 7 річний ужгородоць, що презентує рідне місто і Закарпаття на різноманітних конкурсах краси, показах моди, обложках глянців та модних журналів як українських, так і міжнародних .«Дитина року» – з таким званням зірковий закарпатець саме повернувся зі столиці разом зі своїм батьком – Євгеном Смерековсим старшим, якому дісталося звання «Тато року» .Після дитячих вистав, Женя дома або в садочку відтворював сценічні образи акторів, залучав батька, дітей і вихователей- так помітили акторський талант у хлопчика.

Спочатку фотомодель, потім зірка подіуму, а згодом і участь у різних конкурсах. Тільки з десяток за останній рік.

Годинник, поїздка в Арабські Емірати, в Париж і в Болгарію і, звісно, досвід, – такі найцінніші подарунки, крім численних дипломів, за три роки модельної кар’єри у Євгенка, проте головне емоції і захоплення справою.

Євгенко молодший каже, коли виросте, буде лікарем, як тато і моделлю. А поки – навчання у 2 класі, захоплення баскетболом і, звісно, підготовка разом до наступного конкурсу!

Читайте на ГК:У п'яти громадах на Закарпатті уже ввели карантин: що відомо про ситуацію в області?
Читайте на ГК:"Шлунки залізні, їдять вибухові предмети": щурі й миші-мутанти в окопах військових оновили меню
Читайте на ГК:Епідпоріг високої інтенсивності: ще в одній громаді на Закарпатті забили на сполох
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська