1. Новини Закарпаття
  2. >

Перший дзвоник вже на носі. Яким буде початок навчання у дітей на Закарпатті?

27.08.2020 16:42 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

На сьогоднішній день, одним із найбільш хвилюючих питань для батьків та дітей – є функціонування шкіл та дитсадків у період карантину.

На сьогоднішній день, одним із найбільш хвилюючих питань для батьків та дітей – є функціонування шкіл та дитсадків у період карантину.

В більшості шкіл інтригу вирішили витримати аж до 31 серпня. Тільки тоді остаточно стануть відомі нові правила та вимоги, що вступлять в дію з 1-го вересня. І хоч стверджувати деякі факти не можливо, та все ж ми підготували для вас корисну інформацію, що дасть глибше розуміння нової структури навчання.

Чи навчатимуться діти онлайн?

Навчання стане мішаного формату – поєднання традиційного та дистанційного форм навчань. Це означає, що класи ділитимуть надві групи по 15 дітей. Перший тиждень - перша група ходитиме до школи. Друга група в цей час навчатиметься дистанційно. Наступного тижня вони міняються: перша група переходить в онлайн режим, а друга сідає за парти. Так само будуть поділені і молодші класи, але вони чергуватимуться поденно.

Чи будуть обов’язковими маски та антисептики?

Так, всі учні повинні приходити в масках, а в кожному класі мають стояти антисептики. Хто все це спонсоруватиме? Скоріш за все самі батьки та вчителі. Позитивним фактом є тільки те, що в класах діти зможуть знаходитися без масок, оскільки між ними буде дотримуватися соціальна дистанція.

Чому навчатимуться учні онлайн, якщо вчителі в той час викладатимуть в школах?

Навчання поділиться на теоретичне і практичне. Тобто учні перший тиждень слухатимуть новий матеріал в класах, а наступний тиждень будуть освоювати його на практиці сидячи вдома. Отриманні під час уроків завданняна першому тижні, вони виконуватимуть вдома на наступному тижні. Щодня вони матимуть певну кількість вправ та задач для виконання, які в кінці дня потрібно буде надіслати своїм вчителям на перевірку. Оцінки за виконану роботу вчитель виставлятиме онлайн і кожен учень зможе бачити тільки свої бали.

Якими труднощами можуть зіштовхнуться школярі?

Справа в тім, що не всі діти мають вдома необхідні гаджети, як наприклад ноутбуки та планшети. І, на жаль, не кожна сім’я може собі дозволити таку покупку. Більше того, в деяких селах нікудишнє інтернет покриття та неякісний зв'язок. В цьому випадку навіть наявність хорошої техніки ситуацію не змінить, навчатися вдома все ще буде неможливо.

Якими труднощами можуть зіштовхнуться вчителі?

Аналогічна проблем з технікою може виникнути і в будь-якого вчителя чи вчительки. Але їхня робота ускладнюється ще і додатковим навантаженням, яке фінансово відшкодовано їм не буде. Тож після уроків в класах, вдома на вчителів ще очікує перевірка домашнього онлайнзавдання. А хто вже коли-небудь вчителював, добре знає, що не всі діти здають домашні завдання вчасно. Отже, в таких умовах є велика ймовірність того , що вчителям доведеться працювати чи не щодня 24/7. А це в подальшому може призвести до кадрового голоду. Вже зараз ми можемо спостерігати, як молоді вчителі масово покидають школи.

Читайте на ГК:Трагічна сторінка в історії ромів: на Закарпатті запустили віртуальний музей
Читайте на ГК:Кіберполіція попереджає про нову шахрайську схему: що варто знати закарпатцям
Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про "пекельний" період: небезпечне явище анонсують у найближчі вихідні
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська