1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Голова Виноградівської РДА написав звернення в Закарпатську ОДА: прохання про перехід на іншу модель карантинних обмежень

27.04.2020 22:01 Суспільство ВАЖЛИВО

Василь Кіш просить надати можливість регіональним та районним комісіям з питань ТЕБ і НС приймати рішення про обмеження в торгівлі непродовольчою групою товарів та наданням послуг.

Василь Кіш просить надати можливість регіональним та районним комісіям з питань ТЕБ і НС приймати рішення про обмеження в торгівлі непродовольчою групою товарів та наданням послуг.

Текст звернення до Закарпатської ОДА Василь Кіш оприлюднив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Як пише голова Виноградівської РДА, він підписується під цим зверненням і завтра вранці очікє підписання головами Виноградівської районної та міської рад.

"Закарпатській обласній державній адміністрації

Закарпатській обласній раді

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, утвореною при Виноградівській районній державній адміністрації, введено ряд карантинних обмежень та заборон, в тому числі заборона роздрібної торгівлі непродовольчими товарами та функціонування ринків роздрібної торгівлі на території населених пунктів району з 17 березня 2020 року.

З початку введення карантинних обмежень та заборон до Виноградівської районної державної адміністрації, районної та міської рад надходять численні звернення від мешканців Виноградівського району, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Виноградівського району, мають єдиним джерелом доходу дохід від заняття підприємницькою діяльністю, проте у зв’язку із карантинними обмеженнями залишилися без доходів у зв’язку із забороною торгівлі групи непродовольчих товарів та надання послуг. Така ситуація може призвести до остаточного банкрутування та припинення діяльності зазначених фізичних осіб-підприємців, що в свою чергу підвищить рівень безробіття та спричинить додаткове навантаження на державний бюджет України в частині соціальних виплат.

У зв’язку з вищенаведеним, з метою зменшення соціальної напруги серед населення Виноградівського району та на виконання рішення Виноградівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №9 від 24.04.2020, просимо Вас порушити перед Кабінетом Міністрів України питання щодо поступового переходу на ризик-орієнтовану модель карантинних обмежень, запровадивши обмеження в роботі економічних суб’єктів не по всій країні, а точково.

За умови дотримання бізнесом всіх карантинних норм, яких дотримуються в закладах торгівлі продовольчими товарами, просимо надати можливість регіональним та районним комісіям з питань ТЕБ і НС приймати рішення про обмеження в торгівлі непродовольчою групою товарів та наданням послуг.

Голова Виноградівської районної державної адміністрації Василь КІШ

Голова Виноградівської районної ради Віталій ЛЮБКА

Міський голова Виноградова Степан БОЧКАЙ", - зазначається в тексті звернення.

Нагадаємо, на Виноградівщині за добу виявили коронавірус в однієї людини.

Читайте на ГК:"Крик душі" виноградівчанки: жінка виявила купи сміття, зваленого прямо в лісі (ФОТО)
Читайте на ГК:В мережі розповіли про маловідомий водоспад поблизу Виноградівщини
Читайте на ГК:На Виноградівщині виявили чергову "наркоплантацію", а також арбалет та гвинтівку (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська