1. Новини Закарпаття
  2. >

Уряд України запровадив надзвичайний стан ще у двох регіонах та Києві

21.03.2020 13:32 Суспільство Голос Карпат

Попередньо такий захід вжили до Київської, Житомирської та Чернівецької областей. Тепер до них приєднались Івано-Франківщина та Дніпропетровщина.

Попередньо такий захід вжили до Київської, Житомирської та Чернівецької областей. Тепер до них приєднались Івано-Франківщина та Дніпропетровщина.

Про це повідомив через Телеграм-канал прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Керівник уряду зазначив, що запровадження надзвичайного стану не передбачає введення жодних нових обмежень, його мета – посилення зусиль в боротьбі з панепідемією.

Згідно з повідомленням Центру медичної статистики МОЗ, в Україні число хворих на COVID-19 зросло до 29, з них троє померли.

Керівник міністерства охорони здоров’я Ілля Ємець у п’ятницю заявив, що кількість заражених цим вірусом із дня на день зростатиме в ході надходження з лабараторій результатів тестування.

“В Україні поки-що менше хворих на коронавірус, ніж в інших країнах Європи,- зауважив високопосадовець.- Але це не значить, що нашу державу омине епідемія, найвжче ще попереду, вірус буде поширюватись.”

Міністр відзначив, що система озхорони здоров’я в Україні, в якій не здійснили необхідних реформ, слабкіша, ніж в Європі. Вона лише тоді витримає вірусні навантаження, коли кожен дотримуватиметься проголошених урядом обмежень.

Президент Володимир Зеленський домовився з прем’єр-міністром Італії Джузеппе Конті, що 25 березня чартерним рейсом господарів з Риму на батьківщину доставлять 125 українських громадян, - повідомили в Офісі Глави держави.

“Українські дипломати у всьому світі збирають інформацію про наукові дослідження і пошук ліків проти коронавірусу, ефективні методи боротьби з панепідемією,- заявили в МЗС. Такі донесення надходять у відомство щодня.”

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на прес-конференції у п’ятницю розповів, що сьогодні повернення на Україну з інших країн чекають 23 тисячі осіб.

“Нині за кордоном трудяться майже 1400 працівників МЗС, вони отримують щодня по “гарячій лінії” понад 10 тисяч звернень,” - додав міністр.

Нагадаємо, МВС Словаччини запустило інтерактивну мапу поширення коронавірусу: поряд із Закарпаттям найменше (КАРТА)

Читайте на ГК:В Україні підтверджено 548 випадків COVID-19
Читайте на ГК:У НБУ порахували скільки грошей переказали в Україну заробітчани
Читайте на ГК:В Україні можуть продовжити карантин ще на два місяці, - Аваков (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська