1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Молодий науковець УжНУ доповідав на найбільшому стоматологічному форумі Середнього Сходу, Північної Африки та Південної Азії (ФОТО)

12.02.2020 15:20 Суспільство

У складі лекторів масштабного заходу, яких зібралося понад 150 з усього світу, Мирослав Гончарук-Хомин представляв Україну одноосібно.

У складі лекторів масштабного заходу, яких зібралося понад 150 з усього світу, Мирослав Гончарук-Хомин представляв Україну одноосібно.

Уже через тиждень після участі в Saudi International Dental Conference 2020 (Ер-Ріяд, Саудівська Аравія) викладач стоматологічного факультету й медичного факультету № 2 Мирослав Гончарук-Хомин як запрошений лектор відвідав найбільший стоматологічний форум Середнього Сходу, Північної Африки та Південної Азії – UAE International Dental Conference & Arab Dental Exhibition, що проходив 4–6 лютого у м. Дубаї (ОАЕ).

Упродовж годинної лекції науковець представив власні напрацювання, що стосуються впровадження цифрових протоколів дослідження кісткової тканини щелеп на етапах планування й виконання оперативних втручань. У програмі конференції Мирослав поповнив склад міжнародного лекторського складу Світової спілки цифрової стоматології (Digital Dental Society), де мав змогу виступити разом із фахівцями з Німеччини, Іспанії, Бразилії, Швеції, Італії, Швейцарії, Марокко. У складі лекторів форуму, котрих зібралося понад 150 доповідачів з усього світу, Мирослав представляв Україну одноосібно.

На черзі в молодого науковця серія доповідей на стоматологічних форумах у країнах Європи та Північної Африки, інформує Медіацентр УжНУ.Нагадаємо, у Виноградові відбулася відкрита лекція про життєвий шлях Євменія Сабова (ВІДЕО)

Читайте на ГК:В Ужгороді поліція рятувала постраждалого у ДТП байкера (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Ужгородський скансен – туристична родзинка Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Ужгородську філателістичну виставку "Закарпатолімпфіл-2020" перенесли на 2021 рік (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська