1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

В Угорщині палинка вже не є найпопулярнішим святковим напоєм

17.01.2020 13:06 Суспільство

Завершилися усі святкові дні, прилавки магазинів неабияк спорожніли. І за традицією, це був той час, коли попит на алкогольні напої збільшується втричі.

Завершилися усі святкові дні, прилавки магазинів неабияк спорожніли. І за традицією, це був той час, коли попит на алкогольні напої збільшується втричі.

Як зазначає penzcentrum.hu, в Угорщині було проведено Інтернет-опитування про найбільш затребуваному святковому напої угорців. Результати опитування одного мільйона респондентів показують, що такі традиційні алкогольні напої як вино і палінка не є самими затребуваними святковими напоями громадян країни. Всупереч всім очікуванням, угорці вважали за краще, під час свят, горілку. Цей алкогольний напій була найпопулярнішим.

Найбільш часто купувалися напої торгових марок Grey Goose, Absolut, Beluga. Друге місце зайняв напій Tatratea, зокрема Tatratea 52% оригінал -словацький алкогольний напій, виготовлений з чорного чаю, трав і фруктових екстрактів. Віскі на третьому місці.

Серед популярних - торгові марки Chivas Regal, Jack Daniel's, Jim Beam.

Угорський національний напій - палінка виявився тільки на четвертому місці.

Найбільш затребуваними були Fütyülüs Pálinka, Bolyhos Pálinka і Rézangyal Pálinka. І лише на десятому місці за популярністю виявилося вино, але італійське. Угорські винороби поступилися першістю виноробні Монтеверді (Monteverdi Vini).

Читайте на ГК:В Угорщині українець побив охоронця одного з робітничих гуртожитків
Читайте на ГК:Угорщина відкриє кордон з Румунією для мешканців тридцяти кілометрової зони
Читайте на ГК:В Угорщині суворо каратимуть за розповсюдження неправдивої інформації про коронавірус