1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Виноградівщині у дитсадку соціально-незахищеним діткам не давали безкоштовне харчування: втрутилась прокуратура

10.01.2020 15:11 Суспільство ВАЖЛИВО

На Виноградівщині прокуратура забезпечила дотримання прав соціально-незахищених діток на безкоштовне харчування у садочку.

На Виноградівщині прокуратура забезпечила дотримання прав соціально-незахищених діток на безкоштовне харчування у садочку.

Закарпатським окружним адміністративним судом задоволено позовні вимоги Берегівської місцевої прокуратури до однієї з сільських рад району про звільнення від оплати за харчування дітей з інвалідністю та вихованців із малозабезпечених сімей.

Крім того, згідно позовних вимог прокуратури судом зменшено на 50 % розміру плати за харчування для батьків, у сім’ях яких троє і більше діток та які є вихованцями даного садочку. У судовому засіданні прокурором доведено незаконність встановленої єдиної оплати для усіх без винятку вихованців ДНЗ у розмірі 15 грн за одну дитину в день.

Оскільки, законодавство встановлює чіткі пільгові умови оплати за харчування для окремих категорій сімей з дітьми, яким державою надані додаткові гарантії соціального захисту. Наразі очікується на набрання рішенням суду законної сили, повідомила Пресслужба прокуратури Закарпатської області.

Нагадаємо, озброєний напад у Виноградові: невідомі пограбували ювелірну крамницю.

Читайте на ГК:Мешканцям Виноградова: через ремонтні роботи кілька вулиць будуть відімкнені від водопостачання
Читайте на ГК:Мережа супермаркетів "Гранд" у Виноградові закликає не втрачати оптимізму в час карантину (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Священики Виноградівщини звернулись із важливим повідомленням до вірян (ВІДЕО)