1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

В Угорщині трагічно загинув священик, впавши з 25-метрової вежі церкви (ФОТО)

04.12.2019 13:50 Суспільство

Трагедія сталася в угорському селі Мадярбангедеш, що біля румунського кордону. Місцевий священик випав з 25-метрової вежі церкви.

Стало відомо, що святий отець Акош Фабіс вирішив самостійно полагодити годинник на вежі, що останнім часом показував неправильний час. Однак старі дошки під ним проломилися і чоловік полетів на землю. Місцеві негайно кинулися на допомогу, але не змогли врятувати йому життя, повідомило Мукачево.нет.

"Кілька перехожих і люди, які живуть поруч, одразу підбігли до нього, але пастор був у жахливому стані, і вже не рухався. Люди намагалися якось йому допомогти, ледь стримуючи сльози, але, на жаль, безрезультатно. У це все не можемо повірити, тим паче, це сталося напередодні Адвенту", - розповідає одна із свідків трагедії.

"Я не можу спати з того моменту, як це сталося. Вежа дуже висока, я колись піднімалася на неї у дитинстві. І я не знаю, як він наважився вилізти туди сам, без допомоги і страховки", - каже інша мешканка Магдолна.

Місцеві дуже любили та поважали свого пастора. Кажуть, що він дуже піклувався як про церковну громаду, так і про село. У першу неділю Адвенту першу свічку запалили на пам'ять про отця Акоша. А церковний дзвін звучав щогодини.

Нагадаємо, у Берегові перша свічка Адвента закликає до світлих діянь, любові й милосердя.

Читайте на ГК:"Угорщина вийде з ЄС": західні аналітики дали прогноз на 2020 рік
Читайте на ГК:Науковці із Закарпаття представили свої дослідження на конференції в Угорщині
Читайте на ГК:Уряд Угорщини планує вводити високі штрафи за нелегальних працівників
Стрічка