1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Депутати міста над Верке просять про створення повіту з центром у Берегові (ФОТО)

29.11.2019 21:40 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

З таким листом народні обранці звернулися до закарпатських колег у Верховній Раді В.В.Лунченка, В.В.Петьовки, Р.І.Горвата, В.І.Балоги, В.М.Поляка, М.М.Лаби та міністра розвитку громад і територій України А.В.Бабак. Документ схвалено на сьогоднішній сесії Берегівської міської ради.

Аргументуючи своє рішення, депутати міста звертають увагу на те, що Берегово, якому нещодавно виповнилось 956 років, має статус обласного значення і володіє високим потенціалом соціально-економічного розвитку з розширеною рекреаційною інфраструктурою.

Серед основних повноважень, які будуть надані повітам, значиться  забезпечення населенню належного медичного обслуговування. В Берегові успішно функціонує сучасна лікарня, за рахунок благодійного фонду планується також будівництво християнського медичного закладу. Для підготовки відповідних фахівців у Берегові діє медичний коледж, а наявний тут Закарпатський угорський інститут випускає молодших спеціалістів для соціальної роботи в галузі.

Славиться Берегово і цілющими джерелами термальних вод, які допомагають істотно відновити здоров’я після травм і операцій, зміцнити опорно-рухову систему організму, посилити імунітет.

Крім цього, Берегово – це своєрідна столиця закарпатського вина, де попри численних приватних виноробів діє знана у Європі виноробна компанія “Шато Чизай”, яка буквально днями уклала угоду про співпрацю з відомим у світі фрацузьким виноробним регіоном Бордо. Готується також договір про визнання Берегова і Бордо містами-побратимами.

Завдяки термальним водам і виноробству Берегово відоме у всіх куточках України та за кордоном, воно стало справжньою туристичною Меккою зі зручним транспортним сполученням, сучасними готелями тощо. Словом, місто повністю відповідає вимогам культурного, духовного та економічного райцентру, а тому депутати просять створити тут повіт саме з центром у Берегові.

Нагадаємо, Область дала “добро” на створення ще однієї ОТГ на Берегівщині.

Читайте на ГК:16 серпня навколо Берегова замкнеться "Скульптурний шлях" (ФОТО)
Читайте на ГК:На Берегівщині ліси захоплює дивний австралійський гриб "Пальці Диявола" (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатку спіймали "на гарячому" за крадіжку із виробничого цеху
Цей матеріал також доступний на таких мовах: