1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Працівників культурної сфери Іршавщини познайомили з їхнім пенсійним забезпеченням (ФОТО)

21.10.2019 15:51 Суспільство

На Іршавщині відбувся семінар клубних працівників району на тему «Робота закладів культури з реалізації Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення».

Участь у семінарі взяла Віра Мейсарош, заступник начальника Іршавського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Віра Мейсарош інформувала присутніх про послуги, які надаються відділом, про зміни у пенсійному законодавстві, онлайн-сервіси Пенсійного фонду України тощо. Особливий інтерес присутніх викликала інформація про запровадження нового сервісу Пенсійного фонду «Признач пенсію «в один дотик», яка дозволяє подавати документи на призначення пенсії в електронному виді через Інтернет і отримати послуги, не виходячи з дому, що особливо зручно для осіб, котрі проживають на значній відстані від районного центру.

Фахівець Фонду ознайомила учасників семінару і зі змінами у пенсійному законодавстві, про країни, з якими Україна уклала міжнародні угоди з питань пенсійного забезпечення, про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, а також наголосила на важливості легального працевлаштування.

Під час зустрічі присутні активно задавали питання щодо обчислення страхового стажу, перерахунку пенсій та право на пенсію за вислугу років тощо.

Нагадаємо, Дні єврейської культури у Берегові завершились вечірнім феєричним концертом (ФОТО)

Читайте на ГК:В Іршаві сталася пожежа: опіки отримала жінка
Читайте на ГК:В Іршаві встановлюють "закодовані" баки для сміття та змінюють правила його вивезення (ФОТО)
Читайте на ГК:На Хустщині горіла Audi вартістю близько 2 000 000 гривень
Стрічка