1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Перечинські діти здійснили мандрівку в цікавий світ професій (ФОТО)

13.10.2019 18:51 Суспільство

У Перечинській районній філії Закарпатського ОЦЗ відбувся захід для учнів 8-9 класів Вільшинківського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

Спеціаліст з профорієнтації Руслана Попович провела екскурсію установою та познайомила учнів з засадами діяльності служби зайнятості та послугами, які вона надає для учнівської молоді, інформує Закарпатський обласний центр зайнятості.

У презентації «Я вибираю професію», яку мали згоду переглянути школярі, йшлося про професії, їх групи, формулу вибору «хочу-можу-треба», типові помилки при виборі, важливість свідомого обирання. Спеціаліст також презентувала для учнів можливість проходження профорієнтаційного тестування на платформі «Моя професія. Консультаційна мережа» та «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри» Державної служби зайнятості. Розповіла про порядок реєстрації, ознайомила з видами тестів, які слід пройти та можливістю отримання фахової консультації спеціаліста з профорієнтації за підсумками профорієнтаційної сесії. Це тестування дає можливість визначити свої здібності, навички до тої чи іншої професії і може стати відправною точкою на шляху професійного визначення особи. Троє учнів 9 класу дали згоду для проходження такого тестування.

Відеоролики про професії заохотили учнів задуматися як правильно її обрати, щоб у майбутньому стати висококваліфікованим фахівцем та успішною людиною. Зацікавили їх професії майбутнього у галузі медицини, містобудування, екології, з якими ознайомилися в «Атласі професій майбутнього».Школярі ознайомилися із буклетами «Твій шлях у світ професій» та «Навігатор вибору професій». Зацікавлено переглядали професіографічні папки з описами професій.

Педагоги та учні після завершення зустрічі подякували за цікаву та змістовну інформацію та зауважили, що це спонукатиме їх більш відповідально ставитися до вибору майбутньої професії.Нагадаємо, Ужгородський міський центр зайнятості презентував Алею вакансій (ФОТО)

Читайте на ГК:"Вбивство" жаб заради делікатесу: чому звільнено майстра лісу Перечинського лісгоспу
Читайте на ГК:Доступний Перечин: для людей з інвалідністю буде проблемою потрапити в деякі громадські місця міста (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Ревізор" на Закарпатті: ведучу здивували страви з жаб у ресторані (ВІДЕО)
Стрічка