1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ужгородський міський центр зайнятості презентував Алею вакансій (ФОТО)

17.09.2019 16:06 Суспільство

У рамках святкування Дня міста Ужгородський міський центр зайнятості спільно з роботодавцями провів захід - «Алея вакансій», орієнтований на шукачів роботи.

У рамках святкування Дня міста Ужгородський міський центр зайнятості спільно з роботодавцями провів захід - «Алея вакансій», орієнтований на шукачів роботи.

Окрім людей, зацікавлених у працевлаштуванні, захід відвідали і соціальні партнери міського центру зайнятості.

До уваги ужгородців та гостей міста були представлені понад 500 актуальних вакансій від роботодавців, зокрема Закарпатської дирекції АТ «Укрпошта», ТОВ «Завод Конвектор», Філії Закарпатського обласного управління ПАТ «Державний ощадний банк», Головного управління національної поліції у Закарпатській області, Управління поліції охорони у Закарпатській області, ТОВ «АВЕ Ужгород», ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика». Шукачі роботи мали можливість поспілкуватись з кадровими службами вищезазначених підприємств, організацій щодо умов праці, системи мотивації.

Як запевнили у Закарпатському обласному центрі зайнятості, головне для кожного з нас – благополуччя, добробут родини, а забезпечити це може стабільна робота і гідна зарплата.

Нагадаємо, Закарпатський центр зайнятості підбив підсумки роботи у першому півріччі (ФОТО)

Читайте на ГК:Перетворився на острів: затоплений вокзал в Ужгороді показали з висоти (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Новому районі в Ужгороді викрали два дорогі велосипеди (ФОТО)
Читайте на ГК:Сьогодні в Ужгороді "Минай" гратиме з "Динамо" у 1/2 фіналу Кубку України з футболу