1. Новини Закарпаття
  2. >

Власники собак живуть довше і щасливіше, - науковці

12.10.2019 18:52 Суспільство

Дослідження групи американських учених із American Heart Association виявило, що у людей, які мають собак, нижчий ризик серцево-судинних захворювань.

У межах дослідження вчені проаналізували дані близько 3,8 мільйона осіб. Вони дійшли висновку, що у власників собак на 24% знижується ризик передчасної смерті за будь-якої причини. Цей відсоток стає, ще більшим, коли йдеться про хвороби серця, повідомила Територія.

Так у власників чотирилапих на 31% менше шансів померти через будь-які серцево-судинні захворювання і на 65% нижча ймовірність померти від серцевого нападу або інсульту.

«‎Результати цього дослідження свідчать про позитивні наслідки володіння собакою для пацієнтів, які перенесли інфаркт або інсульт», − говорить професорка Уппсальського університету Тов Фол. Крім того, за словами Фол, у власників собак є хороша мотивація займатися спортом.

Раніше у Швеції провели дослідження серед людей віком від 40 до 85 років, які перенесли інфаркт міокарду або ішемічний інсульт з 2001 до 2012 року. До вибірки потрапили пацієнти, які мали вдома собак.

Читайте на ГК:Кенієць пробіг 42 км менш ніж за дві години (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Демі Роуз у мікрострингах знялася в прозорій сукні (ФОТО)
Читайте на ГК:Японська студентка написала есе з історії ніндзя невидимим чорнилом та отримала за це найвищу оцінку
Стрічка