1. Головна
  2. >
  3. Чутки

"До Землі наближається": експерти знайшли лякаючий напис про неминучий Апокаліпсис

175
Чутки Світ

Виявлений напис розповів про те, що очікує людство.

"До Землі наближається": експерти знайшли лякаючий напис про неминучий Апокаліпсис

Експерти знайшли нове підтвердження того, що кінець світу скоро справді настане. Людство не має жодних шансів на порятунок, Апокаліпсису не уникнути. На одному із зображень вони побачили таємничу морду двоголової істоти, під якою розташований напис, пише «Znaj.ua».

Більшість конспірологів у всьому світі впевнені, що Судний день відбудеться саме в одне з найважливіших свят.

Завдяки відомому проекту Google Earth, який допомагає мандрівникам краще орієнтуватися на місцевості, експертам вдалося виявити щось справді дивне та жахливе. На одному із зображень вони побачили таємничу морду двоголової істоти, під якою розташований напис Welcome або Evil come.

Уфологи повідомили, що виявили в Сирії справжнісіньке послання до диявола. Їх приголомшило те, що вони отримали після розшифрування послання. Виявилося, що координатами 35° 02′ 12″ N 37° 00′ 48″ Е 880 м розташований невідомий об'єкт. На перший погляд він зовсім непомітний. Якщо його наблизити, то можна побачити, що він знаходиться між містами Саламія, Хама, Ер-Растан.

Те, що побачили експерти, шокувало їх. Це схоже на страшну морду двоголової істоти, що нагадує сатану. Конспірологів зацікавив також підпис.

Варто зазначити, що, за даними уфологів, Сирія входить до країн, яка нарівні зі США та іншими докладає величезних зусиль для боротьби з НЛО.

Виявлений напис розповів про те, що очікує людство:

"Антихрист прийди!" відбито саме на території Сирії. Величезний напис Welcome або Evil come свідчить про те, що до Землі наближається дивна і незвідана істота чи сутність. Кінця світу уникнути не вдасться. Тепер це, очевидно як ніколи, планета знаходиться на порозі страшної катастрофи, всім кінець"

Читайте також: Можуть вплинути й на роботу комп'ютерів: уповільнення обертання землі та наслідки таких змін

Коли "Бог Хаосу" вдарить по Землі?: астрономи озвучили свій прогноз (ВІДЕО)

Кінець війни та перемога: карпатські мольфари зробили прогноз щодо російсько-української війни (ВІДЕО)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber