1. Новини Закарпаття
  2. >

Анджеліна Джолі оголилася й розповіла про розлучення (ФОТО)

05.10.2019 22:03 Суспільство Лайт

На сторінках свіжого випуску французького глянцю з'явилися раніше не опубліковані кадри з рекламної кампанії аромату Mon Guerlain Intense.

Голлівудська актриса і посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі стала головною героїнею жовтневого номера французького журналу про моду і красу Madame Figaro, повідомив Кореспондент. На сторінках свіжого випуску французького глянцю з'явилися раніше не публікувалися кадри з рекламної кампанії аромату Mon Guerlain Intense, обличчям якого є 44-річна кінозірка. В інтерв'ю Джолі розповіла про душевні переживання, пов'язані з її розлученням з голлівудським актором Бредом Піттом.

"Відчуваю, що перебуваю в перехідному періоді, який схожий на повернення додому і повернення до самої себе. Я все ще трохи розгублена", - сказала актриса. 

У період, що передував розлученню, Джолі "не впізнавала себе" і відчувала "глибокий, важкий смуток". 

"Мені було боляче. Але, з іншого боку, було цікаво пройти цей шлях і навчитися смиренню... Це ще один навчений долею урок, який слід передати своїм дітям - ідея оновлення і, перш за все, повернення до радості життя", - розповіла голлівудська зірка.

Читайте на ГК:Парижани використовують дивовижну зброю в боротьбі з кліматичними змінами (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Від Антарктиди відколовся айсберг вагою в 315 мільярдів тонн
Читайте на ГК:Італія склала список мігрантів, яким буде важко здобути право на притулок: в цей список потрапила і Україна
Стрічка