1. Новини Закарпаття
  2. >

В Закарпатті за літо вже оздоровилися 14 тисяч дітей

10.08.2019 10:53 Суспільство

Цьогоріч у літній період на території Закарпаття функціонували понад 190 дитячих таборів відпочинку.

Цьогоріч у літній період на території Закарпаття функціонували понад 190 дитячих таборів відпочинку.

Серед них як стаціонарні з цілодобовим перебуванням дітей, що були відкриті при шкільних, позаміських та  санаторно-курортних закладах,  так і наметові, серед яких три організовані релігійними громадами.

Про це на засіданні колегії ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області повідомив заступник начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, начальник відділу безпеки середовища життєдіяльності Василь Петричко.

У ході роботи колегії була розглянута діяльність Держпродспоживслужби Закарпаття у сфері здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, зокрема в частині забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя під час організації оздоровлення і літнього відпочинку дітей у поточному році, підбиті підсумки оздоровчої кампанії та проаналізований стан підготовки до нового навчального року.  

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби області провели перевірки стану готовності дитячих закладів оздоровлення і відпочинку на початку сезону, а також здійснювали періодичні моніторингові обстеження під час їх функціонування.

За результатами проведених перевірок, порушення вимог санітарного законодавства були виявлені у 12 таборах. Ці недоліки не носили системного характеру і в основному стосувалися організації роботи харчоблоків.

На сьогодні в краї ще працюють 18 оздоровчих закладів, де відпочивають близько 2800 дітей.  Робота з контролю за  ходом оздоровчої кампанії 2019 року триває. На часі – підготовка до нового навчального року, інформує Головне управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області.

Нагадаємо, на Закарпатті цього року витратять 38,5 млн грн. на оздоровлення дітей

Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Ужгородщині, Берегівщині, Виноградівщині 18 квітня 2020 року
Читайте на ГК:Ще у трьох військовослужбовців держприкордоннслужби підтверджено коронавірус
Читайте на ГК:На Закарпатті у чотирьох прикордонників підтвердили коронавірус