1. Новини Закарпаття
  2. >

У Хусті та Тячеві запрацювали оновлені сервісні центри для пенсіонерів (ФОТО)

11.07.2019 19:19 Суспільство

Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

9 липня начальник ГУ Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек відкрила в Хусті та Тячеві сервісні центри (відділи обслуговування громадян) головного управління Пенсійного фонду України в області.

В обох сервісних центрах проведено капітальний ремонт приміщень, встановлено сучасну оргтехніку, створено всі умови як для відвідувачів, так і для працівників – приміщення розділено на дві зони – робочу і для відвідувачів. Не забули і про людей з особливими потребами – встановлено звукові маячки «метроном», інформаційні покажчики шрифтом Брайля тощо. В залах ведеться відеоспостереження, що дозволяє керівництву відслідковувати весь робочий процес і оперативно реагувати на проблемні питання, що можуть виникати. В залі для відвідувачів встановлено телевізори, по яких демонструються відеоролики на пенсійну тематику, роз’яснення пенсійного законодавства тощо. До слова, оформлення приміщень витримано в кольоровій гамі Пенсійного фонду, для працівників запроваджено дрес-код.

– Минулого тижня ми відкрили такі оновлені сучасні сервісні центри у Великому Березному і Виноградові, – каже Анастасія Пентек. – На черзі ще п’ять – в Міжгір’ї, Рахові, Берегові, Іршаві та Перечині, які також відремонтовано і обладнано відповідно до сучасних вимог. Для нас важливо забезпечити високий рівень надання всіх пенсійних послуг, створити комфортні умови для відвідувачів, відповідно до Стандартів обслуговування громадян.

Як зазначила керівник відділу обслуговування громадян в Хустському районі Алла Рішко, вони обслуговуватимуть понад 24,9 тисячі пенсіонерів, які проживають у 32 населених пунктах району. Загалом же на Хустщині мешкає 127,3 тисячі осіб.Своєю чергою Сергій Данилич, що очолив відділ обслуговування громадян в Тячівському районі, інформує, що їхній сервісний центр обслуговуватиме 62 населені пункти (при цьому 18 мають статус гірських), в яких мешкає понад 32,8 тисячі пенсіонерів.  Загалом же Тячівщина – не тільки найбільший район Закарпаття (175 тисяч мешканців), а один і з найбільших районів України.

Нагадаємо, що наприкінці червня завершилась реорганізація органів Пенсійного фонду України в Закарпатській області: ліквідовано об’єднані управління в районах і місті Ужгороді, натомість створено відділи обслуговування громадян (сервісні центри), відділи з питань призначення та перерахунків пенсій та відділи з питань виплати пенсій. Їх приєднано до головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області. Відтак із 27 червня 2019 року в області функціонує одна юридична особа – головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області, в якому сконцентрована вся управлінсько-адміністративна робота. На місцях – в районах і обласному центрі – надаватимуться безпосередньо пенсійні послуги.

Нагадаємо, закарпатських пенсійників відзначили нагородами Пенсійного фонду (ФОТО)

Читайте на ГК:До уваги закарпатців: Львівська залізниця інформує про зміни у розкладі руху приміських поїздів
Читайте на ГК:Черги на кордоні: у черзі на кордонах Закарпаття стоїть більше півтори сотні автомобілів
Читайте на ГК:"Діма і Владка на полі": мережу підкорює черговий кумедний ролик закарпатського гумориста (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка