1. Новини Закарпаття
  2. >

Вихованцям наметового табору на "Шипоті" продемонстрували можливості пожежно-рятувальної техніки (ФОТО)

11.07.2019 18:45 Суспільство

Перечинські рятувальники організували пізнавальний захід для вихованців дитячого наметового містечка, що знаходиться в урочищі «Шипіт» біля с. Т. Поляна.

Перечинські рятувальники організували пізнавальний захід для вихованців дитячого наметового містечка, що знаходиться в урочищі «Шипіт» біля с. Т. Поляна.

Там, окрім ознайомлення з правилами безпечної життєдіяльності, працівники ДСНС організували демонстрацію можливостей пожежно-рятувальної техніки.

А працівники Іршавського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання с. Сільце. Метою заходу було якомога ширше проінформувати громадян про правила безпечної поведінки в різних життєвих ситуаціях, а також аби у подальшому зменшити кількість випадків виникнення загорань у населеному пункті, повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області.Зважаючи на літній період, фахівці ДСНС нагадали базові рекомендації щодо попередження випадків пожеж з різних причин, правила поведінки в лісі та на природі, окремо звернули увагу на основних правилах відпочинку біля води та під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, рятувальники провели "розвідку" нової печери в Карпатах

Читайте на ГК:Відомо, які трави потрібно святити на Святу Трійцю-2020 (ФОТО)
Читайте на ГК:Без "Минаю". Клуби Першої ліги вирішили догравати чемпіонат
Читайте на ГК:Кліп на пісню про вільний Свидовець презентували Олександр Положинський та гурт "Ол.Ів.’Є" (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська