1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Розвитку економічної спроможності був присвячений семінар в Іршаві

10.07.2019 09:54 Суспільство

Минулого тижня в Іршавській райдержадміністрації відбувся семінар «Розвиток економічної спроможності Іршавського району».

Семінар провели радник з регіонального розвитку Закарпатського ЦРМС Микола Сюсько та Любомир Багрій, начальник управління стратегічного планування та моніторингу соціально-економічного розвитку департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА.

Учасниками семінару стали сільські голови, працівники сільрад, представники райради та РДА, а також Іршавської ОТГ.

В ході навчання були розглянуті питання роботи ДФРР, процедури подачі, відбору проекту, критерії оцінювання. Окрему увагу звернули на те, як зробити, щоб проект мав шанси на перемогу, інформує Закарпатський ЦРМС.

Крім цих тем також обговорили питання подання проектів на отримання міжнародної технічної допомоги, процедуру підписання договорів про міжмуніципальне співробітництво та конкурс бюджетної секторальної підтримки ЄС. Микола Сюсько ознайомив учасників семінару з роллю реформи децентралізації у розвитку громад.

Він продовжив серію навчань, які проводить Закарпатський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» спільно з Департаментом економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, в Ужгороді вчилися грамотно розпоряджатися землями в ОТГ

Читайте на ГК:Перлина Закарпаття: НПП "Синевир" святкує 30-річчя (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Міжгірщині замість бетонного мосту будують тимчасовий дерев'яний (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті насмерть розбився молодик, впавши з електроопори
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка