1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді всіх небайдужих запрошують на генеральне прибирання парку Перемоги

15.05.2019 10:19 Суспільство

Останнім часом все більш гостро постають питання, що стосуються екологічного стану населених місць, природних угруповань та і всієї планети.

Однією з найбільш неприємних проблем, з якою кожен особисто стикається щоденно - це повсюдна засміченість. Якраз для вирішення даної проблеми і виник такий молодіжний еко-спортивний рух як плогінг. Концепт його доволі простий - замість пробіжки засміченими вулицями, бігуни беруть із собою пакет та під час заняття прибирають узбіччя. Це дає можливість провести час з користю не тільки для свого здоров'я, але й для навколишнього середовища.

Саме з цією метою група активістів міста Ужгород спільно з молодіжними організаціями вирішили влаштувати захід, в якому запрошують всіх охочих долучитись до даного руху.

Подія відбуватиметься 15 травня за адресою м. Ужгород, парк Перемоги, з 12:00, інформує Ужгородський міський осередок Всеукраїнської Молодіжної Громадської Організації "Фундація Регіональних Ініціатив".

Цим заходом активісти хочуть не тільки розповсюдити ідею екологічної самосвідомості та очистити певну ділянку території, але й звернути увагу містян на проблему загрози забудови парку Перемоги, в народі знаним як "Кірпічка", який є зеленою зоною міста зі штучною водоймою та потенційно придатний для створення культурно-рекреаційної платформи.

Збереження даної території парку є важливим кроком на шляху до створення сучасного екологічного міста, а отже міста здорових людей, які дбають про своє майбутнє!

Нагадаємо, День музеїв для гостей Ужгородського скансену обіцяє стати незабутнім

Читайте на ГК:В Ужгороді відбулася акція до всесвітнього дня прибирання (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Закарпатській ОДА презентували книги для дітей
Читайте на ГК:З чого починалася "Венеція" в Ужгороді: у мережі показали раритетну світлину (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка