1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури виборов грант УКФ

12.05.2019 13:14 Суспільство

Проект спрямований на збереження та популяризацію нематеріальної культурної спадщини Закарпаття через створення Онлайн-ХАБу з відтворення та просування місцевих традицій.

Комунальний заклад «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради з успіхом узяв участь у конкурсі проектів на отримання гранту від Українського культурного фонду в рамках програми «Створюємо інноваційний культурний продукт».

Проект 51790 «Онлайн-ХАБ для нематеріальної культурної спадщини Закарпатя» – посів 92 місце в рейтингу індивідуальних проектів (усього 409), який за результатами оцінювання отримав 219 балів (70 – середній бал змістових експертів, 79 – бал фінансового експерта, 70 – бал комунікаційного експерта).

Проект спрямований на збереження та популяризацію нематеріальної культурної спадщини (далі – НКС) Закарпаття через створення Онлайн-ХАБу з відтворення та просування місцевих традицій: передачі знань про управління спадщиною, залучення місцевих громад до продовження живої традиції та переосмислення її цінності для громади.

У рамках проекту буде створено контент для онлайн-ресурсу, а також  регіональну мережу фахівців у сфері НКС для збереження стандартів автентичного відтворення елементів НКС та залучення громади до продовження живої традиції.

Переговорна процедура щодо укладання договору про надання гранту днями відбулася у м.Київ, повідомляє Закарпаття онлайн з почиланням на Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури.

Нагадаємо, Українці дізналися про зміни руху потягу до сусідів по Європі

Читайте на ГК:До уваги закарпатців: Львівська залізниця інформує про зміни у розкладі руху приміських поїздів
Читайте на ГК:Черги на кордоні: у черзі на кордонах Закарпаття стоїть більше півтори сотні автомобілів
Читайте на ГК:"Діма і Владка на полі": мережу підкорює черговий кумедний ролик закарпатського гумориста (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка