1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді пройшов марш Карпатської Січі (ФОТО)

15.04.2019 08:15 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Разом з її активістами під гаслом “Радикальний альянс” на вулиці міста вийшли представники подібних рухів з сусідніх країн, зокрема Угорщини.

Збирались учасники дійства перед готелем “Закарпаття”, звідки колоною рушили до центральної частини міста. Марш супроводжували шеренги поліції.

Акція загалом пройшли без ексцесів та голосних викриків, нападів на охоронців правопорядку, застосування вибухових пакетів тощо.

“Нинішній чорний марш Карпатської Січі та братських рухів буде особливим,- написали у Фейсбуці лідери організації.- Він нестиме надважливу місію, адже крім традиційного спротиву лібералізму, мультикультуралізму та іншим антинаціоналістичним течіям, основне завдання ходи – сприяти подоланню шовінізму та припинення породжених нашими спільними ворогами штучних конфліктів між націями Європи, продемонструвати єдність, братерство та солідарність справжніх, щирих націоналістичних бійців, а також об’єднати дружні рухи навколо Карпатського регіону.”

Угоромовна всеукраїнська газета Карпаті Ігоз Со через соціальну мережу звернулась до керівництва Карпатської Січі з проханням роз’яснити певні аспекти діяльності організації. На здивування редакції, незабаром отримали відповідь, причому на угорській мові.

“Ми – не шовіністський рух,- значилося в ній.- Наша мета – збереження миру в Карпатському регіоні. Добре знаємо, що тут проживає чимало угорців, тому встановили тісні зв’язки з лідерами угорських громад, маємо також друзів в Угорщині. Більше того, в наших рядах теж є місцеві угорці. Перший крок нинішнього маршу – зміцнення дружніх зв’язків з братніми рухами Східної Європи, насамперед Угорщини, Польщі та Чехії. Це потрібно для перемоги над спільними ворогами і збереження миру.”

Справді, в недільному марші в Ужгороді брали участь і представники націоналістичної молодіжної організації з Угорщини “Hungária Légió”.

Лідери Карпатської Січі вказували на те, що до їх осередку вороже ставляться представники засобів масової інформації та громадськість. На їх переконання, це пов’язано з тим, що люди плутають Карпатську Січ з іншими подібними формуваннями. Приміром, часто вживають цей бренд активісти “Свободи”. На думку “січовиків”, це – одна з найбільш шовіністичних партій в Україні, яка в останні роки багато разів виступала проти угорців та поляків. Щороку вони організовують різні провокації в Ужгороді та Берегові. Їх мета, вважає керівництво Карпатської Січі, - створити штучні конфлікти і дестабілізувати ситуацію в регіоні. Минулого року вони теж вивели хлопців на демонстрацію, причому проти угорців.

“Але тоді ми вже офіційно стали на захист останніх і свободівцям не залишалось нічого іншого, як покинути регіон і пожалітись поліції, що ми їх побили,”- написали в Карпаті Ігоз Со “січовики”.

“Якщо у вас справді такі наміри, для чого тоді одягати чорну уніформу й маски на обличчя й цим лякати людей?”- послідувало наступне запитання.

“Наш колір – колір ночі. Чорний відокремлює нас від маргінальних активістів, популістів, безвідповідальних людей, які думають лише про власну користь. Чорний колір нагадує ворогам, що з нами не можна жартувати, заради перемоги ми готові на все ( це й насторожує. Ред.). А маски захищають нас від можливих переслідувань з боку режиму.”

Нагадаємо, Дмитра Комарова шокували вирубки лісу в Карпатах (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Автомобіль розірвало на шматки: з'явились подробиці смертельної ДТП на трасі "Ужгород-Мукачево" (ФОТО)
Читайте на ГК:Моторошна ДТП на Закарпатті: тіла постраждалих затисло в автомобілі (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:В Ужгороді ремонт на площі Петефі: Патрульні нагадують про зміну руху транспорту (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus