1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Як виконується на Закарпатті меморандум між Пенсійним фондом та Уповноваженим ВРУ з прав людини

06.01.2019 12:35 Суспільство

Про це говорили у Закарпатському управлінні ПФУ з регіональним представником омбудсмена Діаною Швардак.

У п’ятницю, 4 січня, відбулася зустріч заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Галини Маслякевич та начальника відділу забезпечення наповнення бюджету головного управління Мирослави Максимович із регіональним представником Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області Діаною Швардак стосовно виконання Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Пенсійним фондом України.

Сторони домовились про співробітництво на рівні області в частині попередження, виявлення та недопущення порушень прав і свобод людини у сфері пенсійного забезпечення та загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. В рамках спільної роботи проводитиметься аналіз проблемних питань реалізації прав і свобод громадян. Надалі сторони обмінюватимуться інформацією про виявлені  порушення, зокрема у сфері трудових відносин, та визначатимуть шляхи їх усунення, повідомляє Головне управління ПФУ в Закарпатській області.

– На сьогодні в Закарпатській області нараховується 1116 підприємств-боржників по сплаті єдиного соціального внеску, – інформувала Галина Маслякевич. – Тим самим 4922 найманих працівників, котрі працюють на цих підприємствах, з вини роботодавців позбавлені права на зарахування їм стажу, необхідного для призначення пенсії. Тому так важливо на різних рівнях, із залученням всіх можливих структур налагодити механізм врегулювання питань, які стосуються захисту прав та інтересів працівників і роботодавців. Цьому, безперечно, сприятиме укладений Меморандум про співпрацю.

Нагадаємо, Пенсійний фонд перевели в режим жорсткої економії.

Читайте на ГК:Що пропонують в Ужгороді для різдвяного відпочинку
Читайте на ГК:В Ужгороді чоловік незаконно позбавив волі дівчину
Читайте на ГК:Білопері красені посеред зими вжа давно стали для мешканців Ужгорода дуже рідними
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus