1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

В Ужгороді вручатимуть орден Марії-Терезії

375
Суспільство Новини Ужгорода

Другого травня в Ужгороді пройде традиційна церемонія вручення Ордену Марії Терезії – почесної нагороди, якою, за особливий внесок у розвиток краю, кожного року нагороджується визначний закарпатець.

В Ужгороді вручатимуть орден Марії-Терезії

Церемоніал нагородження Орденом Марії Терезії, як і минулого року, пройде за участі високоповажних нащадків королівського роду Габсбургів – Шандора та Герти-Маргарет Габсбург-Лотрінген. Як повідомили Голосу Карпат організатори, в травні 2016 року Орден Марії Терезії отримав патронат родини Габсбург, що засвідчує високий статус та європейське визнання нагороди.  

Нагадаємо, Орденом Марії Терезії відзначаються громадяни, які внесли вагомий внесок у розвиток Ужгорода чи Закарпатської області. Відзнаку засновано родиною Панових.

Організатори церемоніалу перед заходом принципово не дають жодного, навіть найменшого натяку на те, хто ж отримає почесну нагороду, чим підігрівають і без того високий градус інтриги, залишаючи громадськості грунт для здогадок. Втім, фундатори Ордену переконані, що ім’я нового кавалеру приємно здивує не тільки ужгородців, а й всіх закарпатців.

У програмі заходу – живе виконання «Пассакалії» Ф. Генделя лауреатами Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Г. Ковач та П. Сокач, виступ танцювального колективу ССТ «Бліц», традиційне частування гостей десертами «Марія Терезія» авторства Валентина Штефаньо та ще багато цікавого.

Початок церемонії о 16.00

Запрошуються ужгородці, гості міста та представники усіх ЗМІ.

2 травня 2018 року, Ужгород, вул. Капітульна, сквер Марії Терезії

Для довідки: Орден Марії-Терезії – громадська організація та однойменна приватна нагорода, заснована за ініціативи громадського діяча, науковця та дипломата Алена Панова 27 березня 2015 року в місті Ужгород.

Нагадаємо, 300 років Марії-Терезії, що змінила долю Ужгорода.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber