1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

В УжНУ впродовж тижня можна оглянути виставку, присвячену президентові Масарику /ВІДЕО

287
Суспільство Новини Ужгорода

14 березня у рамках святкування Днів Чехії та Словаччини в Ужгороді у читальному залі Наукової бібліотеки УжНУ влаштували виставку, присвячену першому президентові Чехословаччини Томашеві Масарикові.

В УжНУ впродовж тижня можна оглянути виставку, присвячену президентові Масарику /ВІДЕО

Організаторами заходу виступили працівники Наукової бібліотеки УжНУ, зокрема краєзнавчого відділу «Карпатика».

Модератор заходу, заступник директора Наукової бібліотеки УжНУ Вікторія Воробець представила аудиторії викладачів словакістики та богемістики в УжНУ, а також гостей виставки – Генерального консула Чеської Республіки у Львові Павела Пешека та Генконсула Словацької Республіки в Ужгороді Мірослава Мойжіту.

Відтак запросила присутніх до перегляду тематичної фотовиставки, експонати для якої люб’язно надало Генконсульство Чеської Республіки, та книжкової виставки, що присвячена Томашу Масарику.

Також Вікторія Воробець нагадала присутнім, що протягом тижня у великій залі ректорату триває тематичний перегляд фільмів, а в п’ятницю у Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка» відбудеться монодрама чеською мовою Марка Леерена Янга «Шейлок».

Павел Пешек привітав публіку рідною мовою, розповів про заслуги президента Томаша Масарика у створенні в міжвоєнній Чехословаччині стабільного і дієздатного демократичного ладу. Відтак присутні мали нагоду ознайомитися з експозицією, повідомляє Медіацентр УжНУ.

Нагадаємо, Блогер з Києва розповіла про враження від Ужгорода.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber