1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Військові комісаріати Закарпаття розпочали приписну кампанію

12.01.2018 17:47 Суспільство

Військові комісаріати Закарпаття розпочали планову роботу з приписки допризовників до призовних дільниць.

Подібний щорічний захід стосується юнаків, які народилися в період з 1 січня по 31 грудня 2001 року включно та постійно або тимчасово проживають на території області. Зокрема, впродовж січня-березня вивченню та постановці на облік підлягають більше шести з половиною тисяч юнаків.

Як повідомив начальник відділу комплектування та призову — заступник Закарпатського обласного військового комісара підполковник Юрій Величканич: «… наразі, для забезпечення приписної кампанії у районах та містах створено тринадцять призовних дільниць. – Приписка проводиться районними (міськими) військовими комісаріатами за місцем проживання. Не підлягають приписці до призовних дільниць громадяни України, які відбувають покарання в установах виконання покарань або до яких застосовано примусові заходи медичного характеру. А також іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні. 

Також він наголосив на тому, що списки громадян України, які підлягають приписці до призовних дільниць в обов’язковому порядку щороку в строки, встановлені Кабінетом Міністрів України надаються до відповідних районних (міських) військових комісаріатів, інформував Підполковник Віталій Іванов.

Нагадаємо, начальника відділу ПАТ "Закарпатгаз" затримано при одержанні 50 тис грн хабара.

Читайте на ГК:У Львові судили 34-річного ужгородця - офіційно
Читайте на ГК:Виш в Ужгороді став справжнім містком між Сходом і Заходом України
Читайте на ГК:Пенсійники поспілкувалися з безробітними на семінарі в Ужгороді
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus