1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Зеленський відреагував на можливу заборону серіалу "Свати" / ВІДЕО

429 Суспільство Україна

Ширяться чутки про закриття серіалу "Свати".

Зеленський відреагував на можливу заборону серіалу "Свати" / ВІДЕО

На це, а також на заборону в’їзду до України актора "Сватів" Федіра Добронравова, відреагував керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський. Шоумен поширив відео на своїй сторінці у "Фейсбуці", висловивши обурення.

"Накипіло", - підписав пост Зеленський.

"Останню добу у всіх ЗМІ обговорюється таке важливе для нашої країни економічне питання, як заборонити серіал "Свати". У зв’язку з чим? З тим, що виступала спочатку речниця СБУ, яка сказала, що одному з акторів серіалу Федору Добронравову заборонено на три роки в’їзд до нашої країни. По-перше, якщо він порушив закон, хто б він не був, він зобов’язаний сюди не в’їжджати. Але зв’язку між Добронравовим і тисячами людей, які працювали над цим проектом останні 15 років, ніякої нема. Цей серіал люблять мільйони", - повідомив шоумен.

"Якщо завдання просто забрати цей серіал у людей, то ви так напряму і скажіть, а не вигадуйте різноманітні там приводи з якої причини ви це робите і навіщо. Якщо комусь не подобається слово "свати", вам ближче слово "куми". Це я теж можу зрозуміти. Так ви спочатку поборіть своє кумівство, а потім будете боротися з нашими "Сватами", - сказав Зеленський.

Також В.Зеленський наголосив, що "Свати" — серіал українського виробництва.

Нагадаємо, закарпатка розповіла, як підкорила журі шоу "Розсміши коміка" / ВІДЕО.

 

Читайте також: