1. Новини Закарпаття
  2. >

Заступник генпрокурора Касько: Велика кількість законодавчих ініціатив шкодить правовій системі України

12.10.2017 Суспільство

В Україні не потрібно приймати все нові і нові закони. Натомість треба слідкувати, щоб вже чинне законодавство діяло на практиці.

Таку думку висловив заступник генерального прокурора України у 2014-2016 роках Віталій Касько у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Україна посідає одне з перших місць на теренах Європи за кількістю законів, змін та доповнень до законів. На мою думку, це жодним чином не сприяє якості законодавства, а тільки призводить до плутанини, в результаті якої громадяни не можуть реалізувати свої права», – підкреслив Віталій Касько.

Саме тому, вважає гість програми, не треба приймати якомога більше законів, а більше слідкувати за тим, щоб вже чинне законодавство діяло на практиці.

Відповідаючи на питання глядача, Віталій Касько зауважив, що в Генеральній прокуратурі Україні досі діють підрозділи з прийому громадян, відповідно і у місцевих прокуратурах такі підрозділи теж мають працювати.

Відтак дії представників прокуратури, які не прийняли на прийом громадянина, були неправомірними.

«Можу оцінити роботу прокуратури так само, як оцінює її і все суспільство. Так, рівень довіри громадян до правоохоронної системи, а зокрема до прокуратури, складає від 8 до 14 %. Однак варто зазначити, що в системі прокуратури і до цього часу залишилися гарні прокурори, які є професійними та некорумпованими», – зауважив Віталій Касько. 

Нагадаємо, закарпатський журналіст розповів про "закон, на який образилася Угорщина".

Читайте на ГК:«Мовна стаття» віддаляє Україну від європейських цінностей і ... від членства в ЄС, — ЗМІ
Читайте на ГК:Опубліковано повний текст резолюції ПАРЄ щодо скандального закону про освіту в Україні / ДОКУМЕНТ
Читайте на ГК:Український бізнес озвучив свій прогноз курсу гривні на найближчий рік
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus