1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Анонсували громадські обговорення, а провели презентацію: "Мукачевопроект" показав свій варіант реконструкції СОК ДЮСШ / ФОТО

10.10.2017 20:45 0 Суспільство Автор: Голос Карпат

 

Анонсованих Мукачівською міськрадою громадських обговрень з питань функціонування СОК ДЮСШ не відбулося.

Натомість, "Мукачевопроект" презентувало свій ескізний проект реконструкції занедбаного спортивно-оздоровчого комплексу.

Ані мер міста, ані його заступники на зібранні не з'явилися. Проект присутнім у сесійній залі містянам презентував очільник комунального підприємства «Мукачевопроект» Іван Черепаня. В представленому ним ескізному проекті чаша басейну СОК ДЮСШ поділена на два басейни – з термальною та прісною водою. Вхід пропонують облаштувати з боку корпусу, в якому, в свою чергу, пропонується облаштувати невеличкий басейн. Тут же буде дві роздягальні, душові кабіни. Навколо басейнів мають намір облаштуватизони відпочинку, а позаду басейнів - тенісні корти, волейбольні та баскетбольні майданчики.

Так, найперше, що уточнили у Івана Черепані учасники події під час зібрання, це те, що сьогоднішнє обговорення не являє собою громадських слухань, а фактично є презентацією із подальшим обговоренням ймовірного проекту реконструкції спорткомплексу, який розроблено ММКП "Мукачевопроект". Після присутні продовжили дискутувати та вносити зауваження і пропозиції щодо того, яким на їх думку має бути оновлений спорткомплекс.Варто також зазначити, що, зі слів самого Івана Черепані, ініціатива сьогоднішнього зібрання належить йому, а формат ініційованої події не відповідає  анонсу міськради про проведення громадських обговорень щодо функціонування СОК ДЮСШ.

Також присутні зауважили, що презентований проект  наразі більше схожий на розважальний комплекс, аніж на спортивно-оздоровчий та не відповідає вимогам у сфері спортивних навчань та проведення міжнародних змагань. Зауважили містяни і на тому, що до розробки проекту реконструкції СОК ДЮСШ необхідно залучити відповідних спеціалістів, зокрема і у сфері спорту, а також звернули увагу на відсутність конкуренції щодо розробки проекту спорткомплексу. Крім того містяни зауважили на тому, що тут потрібно використати у повній мірі наявний ресурс термальних вод, а прісний басейн можна звести деінде. Озвучили питання і про те, скільки людей одночасно зможе прийняти реконструйований басейн. Проте, чіткої відповіді пан Черепаня надати не зміг.

Крім того містяни не почули відповідей і на запитання щодо вартості презентованого проекту, а також скільки часу займе його втілення за умови затвердження. Водночас Іван Черепаня запевнив присутніх, що візьме до уваги усі зауваження та внесе у проект відповідні корективи.

"На мою думку, презентація не була продумана повністю. Перед тим, як презентувати ескіз, варто було озвучити стратегію міської адміністрації щодо спортивної арени на місці колишнього аеропорту, де плануються басейни, а також інші варіанти розміщення басейнів у Мукачеві. Робити на місці діючої термальної скважини басейн з прісною водою - не наймудріше рішення. Цей басейн був оздоровчим, він таким і повинен залишитися. Єдине, що тут доцільно зробити - це розширити його. Навіть добудувати додатково ще один чи кілька, наскільки дозволяє площа", - прокоментував презентацію депутат мукачівської міськради Юрій Кравчук.

Повна версія події від КлючТВ за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=fvQbVHODjQM&feature=youtu.be

Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше, у Мукачеві анонсували обговорення функціонування скандального СОК ДЮСШ / НАЖИВО.

Читайте на ГК:В кінці серпня із Закарпаття євроколією рушить потяг до Будапешта
Читайте на ГК:В Мукачеві під час будівельних робіт травмувався чоловік
Читайте на ГК:На Мукачівщині в результаті пожежі загинув чоловік
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus