1. Новини Закарпаття
  2. >

Понад 100 закарпаток отримали звання матерів героїнь

18.06.2017 Суспільство

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей Указом Президента України ще 109 матерям області присвоєно почесне звання "Мати-героїня".

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА, подаючи їх повний список.

"За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указом Президента України ще 109 матерям області присвоєно почесне звання "Мати-героїня", - йдеться в повідомленні.

Загалом, почесне звання цьогоріч отримали жінки переважно із гірських районів області (Тячівський, Рахівський, Іршавський, Свалявський та Мукачівський), які виховують від 5 до понад 10 дітей.

Варто зазначити, що звання "Мати-героїня" присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку. При цьому враховується особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Зазначається, що присвоєння почесного звання провадиться указом Президента України, не провадиться повторно, а також посмертно.Особі, удостоєній почесного звання, вручаються нагрудний знак та посвідчення до почесного звання встановленого зразка.

 Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше, у Виноградові русинів повеселили Фатьови.

Читайте на ГК:Закарпатські спортсмени вдало виступили на змаганнях зі спортивної радіопеленгації в Києві
Читайте на ГК:Угорські громадяни за кордоном можуть голосувати на виборах в 2018 році
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (27 вересня для закарпатців і всього світу)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus