1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті з початку року зафіксовано 187 випадків незаконних рубок

16.06.2017 Суспільство

Станом на червень у лісовому фонді підприємств Закарпатського ОУЛМГ зафіксовано 187 випадків незаконних рубок, загальною масою 768 кбм.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року ця цифра зменшилася в 4 рази, - кубомаса незаконних рубок складала 3369 кбм. По 29 випадках незаконних рубок, обсягом 21 кбм, лісопорушниками відшкодовано добровільно 61,3 тис. грн, що складає 2 відсотки від загальної суми шкоди. Повністю відшкодовані збитки в ДП "Ужгородський лісгосп". Лісогосподарськими підприємствами матеріали по 84 випадках незаконних рубок, обсягом 734 кбм. на суму збитків 3807,6 тис. передані на розслідування та розгляд до правоохоронних органів та суди. Від прокуратури в суди справи не передавались. Разом в суди передано 28 справ, кубомасою 88 кбм на суму шкоди – 445,8 тис.грн.

Судами розглянуто 8 справ на кубомасу 12 кбм. сумою шкоди 102,3 тис.грн. Судами присуджено відшкодувати по 8 справах по кубомасі 10 кбм. на суму шкоди 90,9 тис.грн. з яких не стягнуто нічого. Усі матеріали про лісопорушення з ознаками кримінального злочину, або вчинені особами оперативно направляються до правоохоронних органів.

У загальному, згідно з поданими підприємствами даними, за ревізійний період притягнуто до відповідальності 20 майстрів лісу (в т. ч. 1 звільнено з роботи), 9 старших майстрів лісу, 4 помічники лісничого та 6 лісничих. Протягом ревізійного періоду проведено 4 раптових, 173 поточних та 118 позапланових ревізій, під час проведення яких виявлено 11 випадків незаконних рубок, кубомасою 120 кбм. на суму шкоди 704,9 тис.грн. За скоєними лісопорушеннями порушено 11 кримінальних справ, а саме в: ДП "В.Березнянське ЛГ" - 5 справ, ДП "Виноградівське ЛГ" -1 справа, ДП "Воловецьке ЛГ" - 4 справи, ДП "Хустське ЛДГ" 1 справа на посадову особу, повідомила Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Нагадаємо, в Довжанському лісництві студентка з Німеччини вивчала методику відведення територій під рубки головного користування.

Читайте на ГК:Москаль : "Хто поїде в село, яке стовідсотково угорськомовне, і буде викладати українською?" / ВІДЕО
Читайте на ГК:Чехи зі словаками допомагають закарпатцям знайти свої корені / ВІДЕО
Читайте на ГК:До уваги водіїв: з 1 жовтня фари мають горіти і вдень
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus