1. Новини Закарпаття
  2. >

Більшість українців не можуть платити за комуналку - опитування

18:08, 14 Червня Суспільство

У понад 60% опитаних погіршилося матеріальне становище за останній рік.

У понад 60% українців погіршилося матеріальне становище за останній рік, і вони не в змозі оплатити комуналку. Про це сказано в опитуванні соціологічної групи Рейтинг

"За останній рік у понад 60% опитаних погіршилося матеріальне становище, у 30% воно не змінилося, тільки у 6% покращилося, а 2% не визначилися з відповіддю. Більше 60% опитаних не під силу оплачувати рахунки за житлово-комунальні послуги, 35% можуть їх оплачувати, ще 3% не визначилися", - йдеться в дослідженні. 

При цьому на 97% опитаних позначилося підвищення цін на споживчі товари і послуги в цьому році. Шістдесят п'ять відсотків опитаних причиною поганого економічного становища в країні вважають непрофесіоналізм і корупцію чинної влади, а 54% головною причиною назвали військові дії на сході країни. Також 31% українців вважають, що винна нездатність Верховної Ради приймати потрібні країні закони, а 28% - непрофесіоналізм і корупція попередньої української влади. 

"При цьому якщо на заході України основною причиною вважають військові дії на сході і непрофесіоналізм і корупцію попередньої влади, то на півдні і сході більше відзначають непрофесіоналізм і корупцію чинної влади", - наголошується в дослідженні. 

Окрім цього, з твердженням, що Україна сьогодні знаходиться в стані хаосу, погоджуються 85% опитаних (кожен десятий не згоден), у стані розвалу - 75% (17% не згодні), у стані змін - 44% (50% не згодні), у стані розвитку - 21% (71% не згоден), у стані консолідації - 17% (58% не згодні). Заразом були опитані 2 тис. респондентів шляхом особистого інтерв'ю. Аудиторія опитування: населення України від 18 років.

Нагадаємо, борг за комуналку при первинному зверненні за субсидією не впливає на її оформлення.

Читайте на ГК:Президент Румунії скасував візит в Україну через закон "Про освіту" / ВІДЕО
Читайте на ГК:Є справжня війна, а є @Ukraine проти @Russia, - The Wall Street Journal
Читайте на ГК:Євроінтеграція для холодильника: що прийде на зміну боротьбі за безвіз
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus