1. Новини Закарпаття
  2. >

До уваги закарпатців: прийнято перелік сільгосптехніки, вартість якої буде компенсуватися аграріям

21:05, 10 Червня Суспільство

Вперше сформовано перелік української сільськогосподарської техніки та обладнання, вартість яких частково буде компенсуватися агровиробникам з бюджету.

Дане повідомлення було опубліковано на Єдиному веб-порталі органів виконавчої влади України.

Зазначається, що під час відбору з 26 квітня по 3 травня 2017 року заводи-виробники мали можливість відправити заявки для включення їх продукції в даний перелік техніки. На адресу Комісії щодо формування переліку вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету (далі - Комісія), надійшло 44 заявки.

"В результаті розгляду заявок та перевірки документів на відповідність критеріям Комісія включила в перелік техніки, яка частково компенсується за рахунок державного бюджету, продукцію 40 підприємств. Серед них Харківський тракторний завод, Південний машинобудівний завод ім. А. М. Макарова, Львівський завод фрезерних верстатів і інші", - сказано в повідомленні.

Як відомо, 01.03.2017р. Уряд прийняв рішення про використання бюджетних коштів для часткової компенсації с / г товаровиробникам вартості української сільськогосподарської техніки та обладнання. Очікується, що дане рішення дасть можливість підвищити купівельну спроможність с / г товаровиробників та оновити технічний парк завдяки здешевленню вартості придбаної техніки та обладнання українського виробництва. Це також буде стимулювати виробництво техніки та обладнання українськими підприємствами сільськогосподарського машинобудування. Принциповою відмінністю від програм компенсації, що діяли до 2011 року, є збереження ринкових відносин - рішення щодо покупки техніки (і, відповідно, стимулювання виробництва) приймає покупець.

Одержувачами бюджетних коштів можуть бути фізичні та юридичні особи - підприємці, основною діяльністю яких є поставка сільськогосподарських товарів. Часткова компенсація надається на техніку та обладнання, ступінь локалізації виробництва яких перевищує 60%. Разом з тим для складної самохідної техніки мінімально необхідний ступінь локалізації виробництва становить 35% в 2017 році (див. Постанову Кабінету Міністрів України від 27.05.2013 р № 369).

Компенсація надається на безповоротній основі в розмірі 20% вартості техніки та обладнання (без урахування ПДВ).

Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше, винороби з Бобовища втратили 30% врожаю. 

Читайте на ГК:Фільм закарпатця покажуть на Міжнародному кінофесті в Маріуполі
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (16 вересня для закарпатців і всього світу)
Читайте на ГК:Прогноз погоди на Закарпатті: Мінлива хмарність, без опадів

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus