1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Благодійний Фонд Виноградів привітав дітей з днем святого Миколая / ВІДЕО

652
Суспільство Новини Виноградова

Дитячі стаціонари Виноградівської районної лікарні отримали від благодійників набори першої необхідності немедичного призначення.

Благодійний Фонд Виноградів привітав дітей з днем святого Миколая / ВІДЕО

Сьогодні представники благодійного фонду «Виноградів» відвідали стаціонарні дитячі відділення районної лікарні, де вручили набори виробів немедичного призначення, які є необхідними для повноцінного та стабільного функціонування роботи закладу. Зокрема це підгузники, дитячі препарати для особистої гігієни та догляду за шкірою, іграшки та миючі побутові засоби.

Керівництво лікарні відмітило своєчасність та необхідність даної акції, позаяк потреба наявності, наприклад, підгузників існує постійно і здебільшого вирішується саме завдяки благодійникам. У свою чергу працівники фонду висловили сподівання, що в майбутньому проводитимуть подібні акції частіше. Також організації домовилися про продовження подальшої співпраці щодо надання допомоги в лікуванні важкохворим дітям Виноградівщини, в якій благодійний фонд організовує збір коштів та надає інформаційну допомогу.

Детальніше дивіться у відео.

Голос Карпат нагадує,у Виноградові провели акцію «Ми – проти насильства».Також у Виноградові відбувся благодійний концерт до Дня інваліда.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber