2. >

Збірна України виборола третє місце на турнірі зі спортивної ходьби у Чехії

11.04.2016 21:02 Суспільство

Жіноча збірна України у складі Галини Яковчук, Марії Філюк й Олександри Оляновської посіла третє місце на міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби, повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Турнір, який входить до серії "European Athletics Race Walking Permit Meeting", відбувався у чеському місті Подебради і найшвидшою з українок дистанцію 20 км подолала Галина Яковчук. З результатом 1:34,31 години вона фінішувала сьомою. Марія Філюк стала дев’ятою (1:36.41), а Олександра Оляновська – 13-ю (1:40,44).

У змаганнях серед чоловіків наші атлети посіли восьму командну сходинку зі спортивної ходьби на 20 км. Найшвидше з наших атлетів дистанцію подолав Олександр Венгловський (1:25,04 год) і посів 12-те місце. Сергій Світличний був 18-м (1:26,56), а Дмитро Собчук – 19-м (1:27,03). Переміг швед Персеус Карлстрьом (1:19,11).

Повідомляється, що у віковій категорії U20 атлети змагалися на 10-кілометровій дистанції.

Українки стали п’ятими у командному заліку, а юніори, як і доросла чоловіча збірна - замкнули вісімку найсильніших.

Читайте на ГК:В Україну завезли небезпечний овоч: яку загрозу він несе
Читайте на ГК:Вже найближчої ночі: синоптик попередила про мінусову температуру в Україні
Читайте на ГК:Скасування статусу "обмежено придатний": який "сюрприз" чекає на чоловіків