4. > >

Першість Кубку України з художньої гімнастики в Ужгороді здобули кияни

21.02.2016 21:31 Суспільство

Протягом трьох днів майже двісті спортсменок з усіх куточків країни змагалися за нагороди.

Сьогодні, 21 лютого, в Ужгороді відбулися останні виступи гімнасток у рамках Кубку України з художньої гімнастики, що вже традиційно проходить в обласному центрі Закарпаття.

Протягом трьох днів змагань занагороди змагалися 20 кращих юніорів (КМС) за результатами Командного Чемпіонату України 2015р. та 10 кращих команд (МС) результатами Командного Чемпіонату України 2015 р. - виконували в індивідуальній першості (6 видів) і груповій першості (2 види).

Саме у неділю стало відомо, що переможцями у груповій першості за програмою майста спорту стала команда з Києва, срібними призерками стали дівчата зі Львівської області, бронзу везуть додому дівчата з Дніпропетровщини.

У особистому заліку за програмою кандидата у майстри спорту перемогла киянка Єва Мелещук, друге місто посіла поліла львів’янка Христина Погранична, третьою стала Олександра Яремчук з Дніпропетровська.

За програмою майстрів спорту у особистому заліку перемогу здобула киянка, вихованка Альбіни та Ірини Дерюгіних Валерія Гудим. Друге місце у цій категорії посіла одеситка Яна Ярош, а бронзову нагороду здобула ще одна киянка Діана Межирицька, пише karpatnews.

Читайте на ГК:Біля супермаркету спалахнуло авто: курйозний випадок в Ужгороді підняв на ноги рятувальників і поліцію (ФОТО)
Читайте на ГК:Сказала, що заподіє собі шкоду: шукали неповнолітню закарпатку, яка втекла після сварки з матір'ю (ФОТО)
Читайте на ГК:Дешевше буде заплатити: без яких благ можуть залишитися деякі закарпатці?