4. >
  5. Ужгород

Закарпатські студенти боролися за звання найкращих гравців у настільний теніс

24.11.2015 19:58

Минулого тижня відбулися три види змагань 66-ї загальноуніверситетської спартакіади, присвяченої 70-річчю Ужгородського університету, зокрема з настільного тенісу.

За звання найвправніших майстрів малої ракетки змагалися 60 учасників, які представляли 20 команд від 19 факультетів та коледжу.

Найкращу підготовку у фінальній частині турніру продемонстрували студенти факультету здоров’я людини, які посіли перше місце й заслужено отримали золоті нагороди.Трохи поступившись у спортивній майстерності, другою у змаганнях стала команда історичного факультету. Бронзові ж медалі дісталися колективу математичного факультету.

За результатами змагань кафедра фізичного виховання сформувала збірну команду найкращих тенісистів, якій буде надано право представляти наш виш на універсіаді Закарпатської області.Нині викладачі кафедри організовують для наших спортсменів спеціальні тренування, щоб повторити минулорічний успіх і подарувати Ужгородському університету до 70-річного ювілею ще один комплект золотих медалей, відзначає Медіацентр УжНУ.

Читайте на ГК:Весняне диво на Закарпатті: каштани зацвіли в одному з регіонів області (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді провели екскурсію для поранених військових (ФОТО)
Читайте на ГК:Голови та руки обмотанні залізними канатами: українські археологи виявили шокуючу знахідку (ФОТО)

Студенти УжНУ нищать щойно відремонтовані приміщення гуртожитку

Майже 100 студентів УжНУ слухали лекцію керівників правового та юридичного підрозділів ДФС

Студент УжНУ здобув призове місце на міжнародному змаганні з паверліфтингу в Угорщині