2. >
  4. > >

Ужгородська "Говерла" поступилася Дніпродзержинській "Сталі" -

28.08.2015 21:21 Суспільство

Сьогодні, 28 серпня, в Ужгороді на стадіоні "Авангард" відбувся матч чемпіонату України з футболу серед команд U-21. Місцева "Говерла" приймала Дніпродзержинську "Сталь".

Сьогодні, 28 серпня, в Ужгороді на стадіоні

Підопічним Сергія Шищенко ще в першому таймі вдалося реалізувати свою ініціативу - на перерву "Сталь" вирушила з комфортним рахунком 0: 2. У другому таймі гостям вдалося ще раз відзначитися. Підсумковий рахунок зустрічі 0: 3.

U-21: «Говерла» (Ужгород) - «Сталь» (Дніпродзержинськ) - 0: 3 (0: 2)

Голи: Цюцюра 13 28; Яловенко 84

Стадіон «Авангард» місто Ужгород.

«Говерла»: Погоріляк, Білий (к), Ковчар, Омельченко (Котьо 46), Микитишин, Добровольський, Гей, Тома, Питель (Бако 46), Коваль (Павлич 77) Русин.

Запасні: Блох, Лисаченко, Беца, Хоменко.

Тренер - В'ячеслав Пінковського

«Сталь»: Пеньков, Павлюк, Єфімчук (к), Янко, Савін, Матвеєв (Савчук 74), Євдокимов, Мисик, Клак (Єсаулов 78), Луговий, Цюцюра (Яловенко 79).

Запасні: Дмитроченко, Кравчук, Грачов,