1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ужгородські підприємці звинувачують екс – депутата у рейдерському захопленні їхнього майна

05.08.2015 12:22 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Продовжується історія із рейдерським захопленням магазину на Корзо. Сьогодні представники товариства «Магазин взуття» зустрілися із журналістами, щоб розповісти про ситуацію, в якій опинилися.

Продовжується історія із рейдерським захопленням магазину на Корзо. Сьогодні представники товариства «Магазин взуття» зустрілися із журналістами, щоб розповісти про ситуацію, в якій опинилися.

«Вимагаємо справедливості. 24 липня виконавча служба передала нам приміщення, у нас є акт передачі приміщення нерухомого майна. І з 24 липня ми не можемо потрапити у приміщення, оскільки Маєрчик (Павло Маєрчик, екс-депутат Ужгородської міської ради від партії БЮТ – ред.) найняв охорону, кожен день ця охорона міняється. Ми у приміщення не заходимо і орендарі, які там знаходяться, свій товар не забирають. Оскільки їх попросили просто не забирати свій товар», - розповіла журналістам директор ТОВ «Магазин взуття» Поштарь Марія.

За словами жінки, орендарі, котрі нині винаймають торгівельні площі у багатостраждальному магазині, також стали заручниками ситуації:

«14 травня 2014 року ці орендарі перепродували це приміщення третім, четвертим, п’ятим особам. У документі, який у нас є, сказано, що вони перепродують це приміщення по довіреності за 5 тисяч доларів і у випадку, якщо цей договір не буде виконано, вони сплачують 5 тисяч доларів і виплачують штраф у трикратному розмірі.  І я розумію цих орендарів, які зараз знаходяться у цьому приміщенні. Вони опинилися у безвихідному становищі і не в тому місці. Вони бояться іти. Є чутки, що вони хочуть піти, але їм наказано сидіти там і не виходити із цього приміщення.

За словами Марії Поштарь, не дивлячись на рішення Виконавчої служби, магазин не збираються звільняти та передавати законним власникам:

 «Ми зверталися в суд і в правоохоронні органи. Зараз тут стоїть міліція і дивиться за порядком, щоб не було диверсій. Бо у п’ятницю вже хотіли захопити, поміняти ключі. Вчора приходили міряти жалюзі. Вони не зупиняються і хочуть захопити це приміщення».

Разом з тим, жінки, які борються за право на використання своєї законної власності, також заявляють, що не збираються здаватись:

«Від 24 липня ми тут кожен день. Спочатку ми тут і ночували. Тут тиждень була їхня вагітна адвокатша. А тепер найняли охорону. Кажуть, що вони воювали в АТО, що це батальйон Айдар. Але нехай вони не думають, що вони нас покладуть на коліна. Ми не здамося. Треба буде – поїдемо  і в Київ і доведемо цю справу до кінця», - заявила Лєбєдєва Магдалина, яка також намагається повернути своє майно.

Голос Карпат намагається вийти на зв'язок зі звинуваченим у рейдерстві Павлом Маєрчиком, аби оприлюднити позиції усіх сторін конфлікту.

Читайте на ГК:Серце обливається кров'ю: закарпатці провели в останню дорогу полеглого захисника (ФОТО)
Читайте на ГК:Непоправна втрата: закарпатці проведуть в останню дорогу полеглого захисника (ФОТО)
Читайте на ГК:"Ніщо не передрікало біду": в Ужгороді дивним чином спалахнув гараж (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська