4. > >

Дівчинка з Берегова перемогла на Спеціальній Олімпіаді у Львові

24.05.2015 10:47 Суспільство

Протягом 14–17 травня у Львові проходила Спеціальна Олімпіада України.

Це міжнародний турнір, у якому взяли участь представники з 15 областей України та п’яти країн Європи (Польща, Литва, Латвія, Естонія, Румунія, Данія). У категорії молоді з вадами моторики у змаганнях з настільного тенісу виступила берегівчанка Вікторія Надь,повідомляє Вeregszasz.

У фіналі під час запеклої боротьби наша школярка виграла у суперниці з Дніпропетровська. Вікторія посіла перше місце та отримала пам’ятну медаль Спеціальної Олімпіади. Вікторія займається у Берегівському відділенні спортивної школи інвалідів. Вона багаторазова переможниця та призерка Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе».

Так, минулого року талановита берегівчанка зайняла на цих всеукраїнських змаганнях перше місце. Тому зараз Вікторія готується до захисту цього титулу, адже вже з 15–25 липня стартує вже цьогорічна спартакіада.