1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Іршавщині проведуть акцію "Іршавська писанка - воїнам АТО"

03.04.2015 14:21 Суспільство Голос Карпат

Для підтримання й збереження традицій та звичаїв українського писанкарства у місті Іршава 8 квітня проведуть районну акцію "Іршавська писанка - воїнам АТО".

Для підтримання й збереження традицій та звичаїв українського писанкарства у місті Іршава 8 квітня проведуть районну акцію 

За задумами організаторів такі дійства мають розвивати й поширювати українське писанкарство. Власне акція розпочнеться о 10:00.

У той же час відбудеться офіційне відкриття третього фестивалю писанкарства «Котися, писанко, по рідному краю», організаторами якої є Іршавський районний будинок дитячої творчості, пізніше о 12.30 к.ч. відбудеться підведення його підсумків.

На базі районного будинку культури досвідчені викладачі образотворчих відділів дитячих шкіл мистецтв району разом із своїми вихованцями та народними майстрами з писанкарства у складі близько 45 учасників дадуть майстер-клас по виготовленню великодніх яєць у різних техніках.

Відкриття спільної виставки виготовлених робіт вихованців РБДТ, учнів та викладачів ДШМ, а також робіт станції юних техніків, відбудеться о 13.00 к.ч., за участі керівництва району та міста.

По закінченні прикрашені й оздоблені великодні писанки відправляться до захисників у зону АТО на схід країни.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська