1. Новини Закарпаття
  2. >

Названа Міс Україна-Всесвіт 2020 року (ВІДЕО)

08.12.2020 23:08 0 Шоубізнес Лайт

Через ситуацію з пандемією Національний конкурс вирішили не проводити. Корону передали I віце-міс Україна Всесвіт-2019 Єлизаветі Ястремській.

Титул Міс Україна Всесвіт-2020 був переданий киянці Єлизаветі Ястремській - I віце-міс Україна Всесвіт-2019. Повідомлення про це з'явилося на офіційному сайті конкурсу 7 грудня. Таке рішення прийняли глава конкурсу Ганна Філімонова та оргкомітет Міс Україна Всесвіт.

Як підкреслили організатори, Національний конкурс Міс Україна Всесвіт-2020 у звичному масштабному форматі скасували через пандемію коронавірусу. 

Відзначається, що I віце-міс Україна Всесвіт-2019 чудово зарекомендувала себе в цьому році: вона здобула перемогу на міжнародному конкурсі The Queen of Eurasia 2019, створила власний бренд вечірніх суконь і купальних костюмів, займалася розвитком себе як духовно, так і фізично. Ястремська народилася в багатодітній родині - у неї два брати і сестра.

Дівчина володіє англійською та французькою мовами, вивчає німецьку мову. Закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю Управління персоналом і маркетинг. Закінчила школу телеведучих, працювала моделлю і встигла побувати на сторінках багатьох відомих журналів. 

Фінал конкурсу Міс Всесвіт-2020 перенесли на першу половину 2021 року.

Читайте на ГК:В Україні запустили систему моніторингу олігархів
Читайте на ГК:"Вбити кирилицю": чи потрібен Україні повий перехід на латиницю, - РБК
Читайте на ГК:У світі не вистачає далекобійників: куди поділися водії та які країни заманюють українців на роботу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...