1. Новини Закарпаття
  2. >

Вже цього року: війна в Україні завершиться переможним тріумфом та звільненням усіх територій

09.02.2024 21:26 Чутки Актуально Голос Карпат

Війна в Україні закінчиться ймовірно уже цьогоріч.

Війна в Україні закінчиться ймовірно уже цьогоріч.

Такі прогнози та передбачення дає одна із карпатських мольфарок, 88-річна Марія Цвілінів, передає ТСН.

Згідно з передбаченням ясновидиці, війна в Україні закінчиться повноцінною перемогою і звільненням усіх незаконно окупованих територій російськими окупантами. Україна поверне навіть Крим і Донбас.

Вона стверджує, що війна закінчиться вже цього року. Мольфарка переконана, що це станеться вже наприкінці весни або на початку літа.

Здобути перемогу допоможуть інші держави, які є партнерами України.

"Війна мала б десь у травні-червні закінчитися. Буде послаблення, Путін не виграє, Україна виграє... Усе буде добре. Інші держави допоможуть. Україна має процвітати... Так мені здається, що Крим мав би повернутися... Повернеться все в Україну, як війна ця закінчиться. Росія не забере", - сказала мольфарка.

Відзначимо, перемога України — наразі одна із найбільш очікуваних подій для усіх українських родин. 

Повномасштабна російська війна за два роки морально й фізично виснажила українське суспільство. Чимало мужніх героїв полягли у бою, захищаючи рідні кордони й відвойовуючи  кожен шмат своєї вітчизни. Український народ пройшов чимало випробувань за увесь цей період і зрозумів, що потрібно боротись, щоб виграти свою омріяну перемогу на ворогом.

Нелегкою ціною українські військові ідуть до мети, яка зводиться до єдиного — відвоювати свої території, щоб  жити мирно у суверенній і незалежній державі. Тож, сподіваємось й віримо, що чекати і дійсно уже недовго і що ймовірно, уже цьогоріч, з Божою поміччю, у всіх українських родинах вітатимуть перемогу над окупантом.

Попередні прогнози:

Раніше "Голос Карпат" розповідав про передбачення астролога Влада Росса. З його слів війна в Україні не буде тривати до 2026 року й завершиться набагато раніше. Розв'язку слід очікувати, на його думку, на південному фронті. Водночас за прогнозами Росса, війна із Росією, мала закінчитись ще в жовтні-листопаді минулого року і що у РФ не буде можливостей відбивати атаки уже у найближчий період.

"Для України найуспішнішим періодом буде жовтень і, особливо, початок листопада місяця. Ми побачимо несподівану розв'язку на південному фронті. Принаймні, Сили оборони зроблять все так, що у РФ не буде можливості відбивати атаки наприкінці осені", - заявив Росс.

Американський дипломат вважає, що війна в Україні може ніколи не закінчитися. Про це пише ТСН.

Американський дипломат, колишній спецпредставник США у справах України Курт Волкер озвучив похмурий прогноз щодо закінчення війни. Він вважає, що путінська війна може ніколи не закінчитися. Як він пояснив, Кремль може вирішити, що бої на території України мають стати постійними.

"Ми ніколи не знаємо, коли війна закінчиться і як саме. Може бути, що ніколи не буде оголошено закінчення війни. Москва вирішить, що цей стан має бути постійним. Але ми не можемо дозволити, щоб це стало перешкодою (для вступу України до НАТО, – ред.), бо ми створили отаку от умову для Володимира Путіна, щоб він продовжував цю війну", – підкреслив він.

Читайте також: Кінець війни: у США озвучили, коли та за якої умови завершаться бойові дії в Україні

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!