1. Головна
  2. >
  3. Чутки

Андрій Балога стане мером Мукачева цією осінню

836
Чутки Новини Мукачева

Про це у приватній розмові повідомило джерело Голосу Карпат, наближене до родини закарпатської політичної сім'ї.

Андрій Балога стане мером Мукачева цією осінню

Наразі головою Мукачівської міської ради є Золтан Лендєл, який зайняв цю посаду у листопаді 2008 року. Джерело не назвало причину, чому у Мукачеві спробують замінити мера - члена Закарпатської обласної організації Єдиний центр. Проте співрозмовник запевнив, що нардеп Віктор Балога лобіюватиме призначення свого сина Андрія на крісло мера Мукачева уже на прийдешніх місцевих виборах восени.

Непрямим доказом таких намірів є зростання активності Андрія Балоги в благоустрої Мукачева та в інформаційному просторі. Зокрема, участь і організація місячників за чистоту довкіля, озеленення сакурами і навіть пропозиція перейменувати парк ім.Горького в честь Андрія Кузьменка /Скрябіна/. Раніше ж бізнесмен спонсорував надання гуманітарної допомоги військовим в АТО, придбання тепловізора тощо.

Серед скандалів - придбання земельних ділянок у центрі Мукачева за ціною, що, за оцінками ЗМІ, могла бути суттєво заниженою.

Довідково

Андрій Балога народився 19 квітня 1988 року. У 2011 році закінчив Університет Північної Дакоти /США/ за спеціальністю «Бізнес. Економіка».

Працює директором ТОВ «Мукачівський інститут меблів», основним видом діяльності якого є здавання в оренду власного нерухомого майна.

Мільйонер, володіє торгово-розважальним центром в Мукачеві і цегельним заводом в селі Іванівка, управляє мережею супермаркетів. На березневих довиборах став депутатом Закарпатської обласної ради. Після цього політологи передбачили йому швидку політичну кар'єру та посаду голови Закарпатської обласної ради. Однак керівником ради став Володимир Чубірко.

Наразі Андрій Балога очолює фракцію Єдиний центр в обласній раді.

Кореспонденту "Голосу Карпат" вдалося отримати офіційний коментар стосовно призначення Андрія Балоги на крісло мера Мукачева вже на прийдешніх місцевих виборах восени.

На запитання чи плануєте балотуватися на посаду міського голови Мукачева? Андрій Балога відповів:

"Участь у місцевих виборах точно планую брати, а куди саме буду балотуватися, ще не вирішив".

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber